Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha visszautasít, érdemes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha visszautasít, érdemes tovább próbálkozni?

Figyelt kérdés
minden jól alakult,kedvelt meg be is jöttem neki,de visszautasított.Érdemes lenne,tovább próbálkoznom?Hátha meggondolja magát

2019. jún. 18. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
A NEM az NEM. Ne erőltess semmit, abból nem lesz semmi jó. Ha nem passzoltok egymáshoz, nem jösz be neki akkor hagyd. Türelem, találsz magadhoz valót, de ezt a lányt mindenképp hagyd.
2019. jún. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de elméletileg,bejövök neki,mert nagyon sokat beszéltünk.erről.csak hát tegnap mintha kicserélték volna.,és hát összevesztünk.de nem értem,hogy miért
2019. jún. 18. 17:12
 3/7 A kérdező kommentje:
elméletileg az lett a baja,hogy nem annyira nyomultam rá
2019. jún. 18. 17:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Én annak szoktam nemet mondani, akivel nem akarok együtt lenni. Ha akarnám, megpróbálnék megoldást találni.
2019. jún. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem sokán találkozunk,és megbeszéljük
2019. jún. 18. 18:42
 6/7 anonim ***** válasza:
A nem az nem.
2019. jún. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megbeszéltünk és azzal van baja,hogy a randi utan eleg rossz érzése volt,hogy mi alakulunk,és ugy érzi hogy nem elég érett egy kapcsolatra
2019. jún. 19. 07:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!