Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Osszejönnétek olyannak aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osszejönnétek olyannak aki nem iszik, nem cigizik és más káros szenvedélye sincs, de füvezik?

Figyelt kérdés
Érdekel, hogy ez mennyire okoz masoknak problémát egy emberben. Ha találnatok egy embert akiben minden megfelelő számotokra és fuvezne akkor ez kizáró ok lenne ?

2019. jún. 19. 12:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
13%
Nálam kizáró ok, ahogy a dohányzás is. Az alkohol mértékkel még elfogadható, de részeg nem lehet.
2019. jún. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
29%
Valahogy én nem tudom elviselni a részeges, cigizős embereket, a füvezés pedig egy fokkal rosszabb.
2019. jún. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Miért rosszabb ?
2019. jún. 19. 13:26
 4/15 A kérdező kommentje:
Legyszi kort és nemet is írjatok, fontos lenne
2019. jún. 19. 13:28
 5/15 anonim ***** válasza:
32%

2# mert elég gyenge embernek tartom őket, persze lehet vitázni, de akkor is így gondolom.

Különben is a hasonló a hasonlónak örül.

17/L

2019. jún. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Meg mindig nem fejtetted ki a konkrét problémád és engem ez érdekelne. Kifejtened kérlek?
2019. jún. 19. 13:38
 7/15 anonim ***** válasza:
64%
A mai világban azért ez többeknek elfogadható. Felesleges ezen agyalni, mert úgyis lesz aki elfogadja és aki nem. Robadtul nem számít, hogy az a 2 ember itt mit kommentel. Akik sosem voltak berúgva/beszívva, milyen jogon mondanak véleményt azt nem tudom. De valószínűleg egy füvező embernek nem ők a célcsoportja.
2019. jún. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
79%
Lehet furán hangzik, de szerintem semmi baj nincs ezzel. 2019et írunk, a fiatalok körében nagyon kevés olyan van aki még nem próbálta volna vagy használ füvet. Az exem füvezett, bár nem túl gyakran, viszont ha vele voltam akkor soha, szoval engem nem zavart. A személyisége a fontos, ha tetszik neked akkor megér egy próbát. 20/L (és amugy az alkohol rosszabb hatással van a szervezetre mint a fű)
2019. jún. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igazából van párkapcsolatom, szóval csak érdeklődés céljából írtam ki a kérdést.
2019. jún. 19. 14:39
 10/15 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna

16L

2019. jún. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!