Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tudnátok tanácsokat adni,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok tanácsokat adni, hogyan kerülhetnék kapcsolatba vele? (azt tudni kell, hogy sajnos én nagyon félénk vagyok ilyen téren)

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akit kb 2 éve ismerek látásból és hát bejön nekem, viszont eddig még semmi kommunikáció nem volt köztünk. Úgy gondolom, ő is szimpatizál velem, legalábbis én úgy láttam. Jó lenne beszélgetni vele, de nem tudom hogy írjak rá. A "Szia! Miújság? " az olyan semmilyen, nem beszélgetésindító.
2019. jún. 19. 17:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem előbb meg kellene győződni arról, hogy tudja ki vagy, tehát egy ilyen jó lehet: " Szia, tudod esetleg, hogy ki vagyok?" Ebből szerintem már el lehet indulni. Mert ha azt mondja, hogy nem, akkor már át is térünk az ismerkedés első lépcsőfokára, a bemutatkozásra. Itt lehetőleg legyél lényegre törő, ne egy regényt írj, ha kíváncsi lesz rád úgyis rákérdez a részletekre. Ha meg ő is ismer látásból, akkor valószínűleg megkérdezi, hogy mi okból kérded, akkor csak annyit mondasz, hogy figyeled egy ideje, persze azért visszafogottan, nem valami kém módjára és szimpatikusnak tűnt és szerettél volna megismerkedni vele. Innen meg megint ott vagyunk, mint ha az elején nemet mondd, hogy ismer-e, vagyis ha érdekled belemegy, ha nem nem. Sok sikert.
2019. jún. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én ráírnék, hogy "neharagudj, hogy csak így ismeretlenül rádírok, de szimpatikusnak talállak szívesen megismernélek, ha van kedved" aztán esetleg találkozzatok, hogy ne facen kommunikáljatok csak. Lazán. Tökösen. Jaj és add önmagad, az a tuti.

Másrészről meg, mindenkinek jól esik ha "érdeklődnek" iránta, ne aggódj, próbáld meg aztán max lekoptat.

2019. jún. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!