Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Elso randi online ismerkedessel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elso randi online ismerkedessel?

Figyelt kérdés

Szombaton eloszor talalkozom egy sraccal, akit online ismertem meg. Mar egy honapja beszelunk, de eloben nem talalkoztunk meg. En nagyon ideges vagyok igy elotte, mert nem tudom, mire szamitsak. Nem nagyon voltam rendes randin ezelott, es nem tudom, mennyire alap peldaul a sracnak mar elso randin meghivni a lanyt enni vagy egy italra.. En alapvetoen senkitol nem vartam el eddig, hogy fizessenek helyettem, de most nem tudom, hogy lesz, nem akarom, hogy kinos legyen. Meg a csok tematol is tartok picit.. negy eve csokoloztam eloszor es azota se senkivel, de nem jott szoba ez a tema koztunk es felek, hogy megcsokol en meg bena leszek vagy valami😅 A srac amugy idosebb nalam ot evvel, en 18 leszek nemsokara, o 23 mult. Mire kene szamitanom? Elso randin nagy esellyel akar majd megcsokolni?

Elore is koszi a valaszokat! 18L



2019. jún. 20. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Nagy esellyel meg akarja majd vizsgálni milyen a fanszorzeted..


Forgalmas helyre menjetek, es ne menj bele olyanba amibe nem akarsz. Ha urimeber fizeti az üdítőd, a fagyid. Ha nem az biza rossz jel

2019. jún. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy annyira nyomulos lenne a srac, nyilvan tudom, hogy a kulso nem annyira mervado de a kepei es a beszelgeteseink alapjan abszolut nem olyan tipusnak tunik
2019. jún. 20. 15:58
 3/5 A kérdező kommentje:
Tovabba ilyenkor hogy szoktak koszonni elso talalkozasnal? Ugye nem ilyen elvart a puszi/oleles, mert az sem akarom, hogy kinos legyen:DD
2019. jún. 20. 16:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Ennyire ne gorcsolj ra. Koszonj egy sziaval aztan kesz.


Alig ismeritek egymast, szerintem az arcapuszi is korai. Majd a 3.randin oke, addig szia szia, mit csubaljunk, mit terveztel. Ennyi

2019. jún. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi is hasonlóan kezdtük a párommal. Egy nagy város központjában taliztunk, ő már ott volt amikor megérkeztem, sima szával köszöntünk, ő elmondta hogy milyen volt az út (messzirő jött) és azzal folytattuk hogy nézzünk szét, sétáéjunk, beszélgessünk, keressünk valamit ahova beülhetünk. Azt tisztáztuk hogy első randin nem eszünk, idegesek voltunk ahhoz. Fagyihoz akkor már hideg volt ezért kávéztunk egyet. Úgy alakult hogy el kdllett mennem wc-re, akkor már végeztünk, mire vissza értem már fizetett, felajánlottam hogy állom a részem, de nem fogadta el. Ez után még sétálgattunk, többször utalt rá hogy megölelne, de visszautasítottam mert nekem ahhoz még túl idegen volt. A randi délután 4-től este 10-ig tartott, mivel udvarias volt és jól éreztem magam vele megöleltem búcsúzóul. Másnap ismét randiztunk, de az csak pár órás volt és kutyát sétáltattunk :D


A harmadik randin kézenfogva sétáltunk, akkor már biztos volt hogy összejövünk és akkor csókolt meg először.


Ez tavaly novemberben volt. Akkor 18 voltam ő pedig 22 ^^

2019. jún. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!