Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Írjak rá a srácra, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak rá a srácra, vagy várjam amíg ő keres?

Figyelt kérdés

Szóval van ez a kedves hím egyed, akivel egy ideje randizgatunk. Egy darabig minden oké volt, de mostanában már ritkán beszèlünk. 10ből minimum 8 alkalommal èn írok rá. Bevallotta, hogy szeret, és mondtam, hogy èn is őt, de mègsem keres. Egy ideje úgy döntöttem (kb egy hete) addig nem írok neki, amíg ő nem ír. Igaz, hogy nem az a típus, aki beszélgetèst kezdeményez (mèg ismerősökkel sem), de nekem ez nagyon rosszul esik.

Elmondjam ezt neki? Vagy ne írjak, várjak még, hátha mègis keres? Eléggé hiányzik, 2 hete nem találkoztunk. Amikor találkozunk akkor nagyon kedves, meg minden. De összezavar ès nem tudom mit tegyek.


2019. jún. 20. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindketten a másikra vártok, így van ez mindig. Mindenki a másikra vár, hogy ebből lássa, hogy törődik vele.

Csak sajnos a törődés nem itt kezdődik...

2019. jún. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bocs valamiért belekerült a mondatba a "sajnos" szó.

Felesleges oda.

2019. jún. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De akkor pontosan mit is csináljak?
2019. jún. 20. 17:39
 4/5 kovacs Fruzsi 27 válasza:
Ha én a helyedben lennék nem foglalkoznék vele.ha azt mondta szeret, és eddig minden rendben volt akkor azután is el várnám hogy keressen. Igaz ez rád is de azért többet kellene el várni tőle..
2019. jún. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha 10 ből 8 alkalommal te írsz neki akkor miért írnál most is? Várd meg amíg ő ír hiszen ha tényleg szeret akkor nem fog veszni hagyni ráadásul azt se felejtsük el h ő a fiú, neki kellene többet beleadni a dolgokba
2019. jún. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!