Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kéne elmondanom neki?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kéne elmondanom neki? Tudnánk normálisan találkozni? Meg tudná érteni? Volt már vkivel hasonló, hogyan reagált?

Figyelt kérdés
Megismertem egy rendes fiút kamu instámról és találkozni szeretne velem és így hogy jobban megismertem már én is kíváncsi lennék rá.
2019. jún. 21. 05:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Akkor ha te is akarod meg ő is mi a kérdés? "Szia, találkozhatunk xy helyen ekkor és akkor" (nyilvános helyet adj meg, mint egy nagyobb forgalmú cukrászda vagy hasonló).

A normális alatt mit értesz?

Nem tudom, hogy mit kéne megérteni de csak eltudod neki magyarázni. Ha pedig nem ért valamit kérdez.

Nem, nem állok le kamu profilosokkal beszélgetni

2019. jún. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a kamu instáján más lány képei vannak mint ő :)


Én eléggé pszihonak néznélek hogy nem csak fent tartasz egy kamu insta profilt, de még ismerkedsz is rajta.

2019. jún. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!