Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Sokszor halottam hogy ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor halottam hogy ha a srác a szádat nézi, akkor megakar csókolni? De mivan ha a lánynak a két első foga kijebb áll? Lehet hogy azt nézi? Fiúk ha ez a helyzet akkor ti a fogát szoktátok nézni, vagy ugyan úgy a száját?

Figyelt kérdés

Ezt sokszor halottam meg olvastam is!Tudom h nem csak lányoknal van ez,csak lány vagyok és így reálisabb.


Szval ha a fiú egy lány száját nézi,honnan tudja a lány,hogy a fiú nem a fogait nézi?


Mert pl az első kettő egy picit kijebb áll?


Vagy fiúk,ha tetszik egy lány,és nem rendezett a foga,vagy az elő kettő kijebb áll,az nem gátol meg titeket abban,hogy megcsókoljátok/kikezdjetek a lánnyal?


Vagy egyáltalán ha egy lánynak kijebb áll az első két foga egy picit,ti arra nem nagyon figyeltek oda,mikor ezt a jelet adjátok neki?(hogy nézitek a száját,szval csókot szeretnétek?)


Remélem h valamennyire érthető!!Köszönöm hogy elolvastátok és ha válaszoltok!


Bocsánat ha a kijebb szót rosszul írtam!



2019. jún. 21. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Fogszabályzóval bármit meg lehet oldani, nekem is volt, nem fájt csak egy kicsit, és egyből nem fog ilyen kérdés fel merülni benned, nekem két fogam rá nőtt a másikra, így kevés volt az önbizalmam el mentem Fogszabályzásra, és ott szépen rendbe tették. Nem szégyen a fogszabályzo.
2019. jún. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%

Szia. Nem csak,h nem szégyen a fogszabalyzó,hanem egyenesen szexi is szerintem.

Ne panikolj a fogad miatt. Csókold meg a srácot,s maris kiderűl! ;)

2019. jún. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%
valahova nézni kell xd
2019. jún. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig az emberek fogait nézem beszéd közben, de egyikkel sem szeretnék csókolozni. :D

22/L

2019. jún. 23. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!