Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » El szeretném hívni a csajt,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Davidka923 kérdése:

El szeretném hívni a csajt, de ő valamiért sosem ér rá. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Évfolyam társam, de ebben az évben kezdtem el vele beszélgetni, interneten. Ott nagyon szimpatikus lett és gondoltam, hogy elhívom moziba, kávézóba, parkba. Mondta, hogy szívesen jönne de ez a hét neki nem jó. Mondtam, hogy oké akkor majd a kövi héten, de mindig lemondogatta. Instán pedig láttam, hogy barátnőjével van moziban, aztán következő héten másik barátnőjével, és így tovább. Azt irta nekem, hogy nagyon helyes vagyok és hogy szívesen találkozna, de úgy érzem, már ez megszünt.

2019. jún. 22. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Simán kamuzik, és nincs annyi benne hogy megmondja hogy bocs nem. Én hónapokig szenvedtem egyszer egy csajjal aki mindig utolsó pillanatban mondta le ilyen olyan okkal a találkozókat, de mondta hogy jajj ne haragudjak bepótoljuk stb Aztán elegem lett és azóta nem beszéltem vele. Legyen önbecsülésed, ne rohanj utána. Te megpróbáltad nem egyszer, többször, ebből lekellett esnie neki hogy bejön neked. Ha ő nem ír rád találkozóval kapcsolatban akkor szard le.
2019. jún. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

hidd el, azon nyomban, hogy leakadnál róla, és rájön, hogy már nem futsz a sarkában, egyből érdekes leszel számára...


ezt tapasztalatból mondom, úgy, hogy én vagyok az illető, aki után futottak. amint a srác már nem tűnik "könnyen elérhetőnek" hirtelen izgalmasabbá válik... szörnyű tulajdonság, én is próbálok rajta változtatni.

de mondom, ennek tudatában érdemes eljárni.

2019. jún. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#1-es írta, hogy lehet, hogy ezt szándékosan csinálja. Ez lehetséges, de a te viselkedésed nem önbecsülés kérdése. Ha direkt le akar koptatni, mert nem érdekled, akkor jobb, ha nem futsz utána. Nem is éri meg!


#2-es írta, hogy ha túl direkt vagy, akkor talán pont az ellenkezőjét válthatod ki. Ebben is van igazság, szóval ha téged érdekel, és szeretnél viszonzást, akkor fel kell keltened az érdeklődést, de nem ennyire nyíltan.


#3: szerintem mindenkinek arra van ideje, amire időt szakít. Ez esetben sajnos el kell fogadni, hogy nincs akkora érdeklődése, mint neked felé. Ezzel hidd el, nincs is semmi baj, és nem te vagy az okozója, csak az elszenvedője. Szóval keresgélj, de ne csak lányt, hanem viszonzást is! Sok szerencsét! :)

2019. jún. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A csajok nem szeretnek elutasitani. Akinek ennyiszer nincs ideje nem akar veled elmenni, ennyi. Aki akar idot szakitani erre szakit.
2019. jún. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! Azért én még nem mondok le róla. Megpróbálom a #2. Kommentelő javaslatát követni.
2019. jún. 22. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!