Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ennek van így...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ennek van így értelme?

Figyelt kérdés
Nem olyan rég megismertem egy lányt a társkeresőn elkezdtünk beszélgetni irogatni egymásnak mindig lelkesnek küld képeket magáról meg arról hogy mit csinál de általában én írok rá és ha kérdezek felőle akkor mindig válaszol de nem kérdez vissza nem érdeklődik hogy én hogy vagyok pl. úgy volt hogy találkozunk hétvégén de aztán egy-két napig nem írt rám amit szóvá is tettem hogy mi történt most meg átrakta jövőhétre a találkát. általában ha ráírok kérdezek érdeklődők felőle csak arra válaszol amit írok magától nem nagyon ír ő semmit nem kérdez. szerintetek van ennek így értelme vagy inkább hagyjam?

2019. jún. 22. 20:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én hagynám a helyedben. Ha nem érdeklődik viszont, akkor semmi értelme. Nem éri meg olyan vonat után futni, ami már nem áll meg.
2019. jún. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
MÁR nem áll meg, vagy még nem akar megállni?
2019. jún. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Voltam már ilyenhez nekem is szerencsém, nem is egyszer. Általában, ha rákérdezel, azt mondja érdekled, szívesen ír stb. De nem keres. Miért ?

Valójában csak szórakoztatja magát. Ha tényleg érdekelnék, érdeklődne felőled. Dobna fel témákat, sőt a lány javasolná a találkozást, nem halasztgatna.

Amíg nincs jobb, és más, addig beszélget veled, majd egyszer csak nem fog keresni, válaszolni.

Lehet jönni itt bármiféle magyarázatokkal, hogy félénk, visszahúzódó stb. de ez csak rizsa.

Esetleg meg lehet próbálni élőben is, ott hátha nyitottabb az ismerkedésre, egy próbát megér. Vesztenivalód nincs.

Annak viszont nincs értelme, Te hajtod, pörgeted az ismerkedést, de ő nem tesz bele semmit.

2019. jún. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%

Ez helyesírásilag botrány rossz lett.. Sorry.

Szörnyű még magamat is vissza olvasni.

2019. jún. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#3 as köszönöm a részletes választ. Pont úgy van ahogy leírtad , ha rákérdezek akkor azzal jön hogy érdeklem stb de egylbként neg ha nem írok rá akkor ő nem ír , félénknek és visszahúzódónak nem mondanám :). Az lesz hogy nem írok rá és várok , ha nem ír magától egy hétig akkor hagyom a fenébe ! :)
2019. jún. 22. 23:43
 6/10 anonim ***** válasza:

Még annyival kiegészíteném a storyt, a legutóbbi ilyen esetnél, amikor konkrétabban rákérdeztem, megírta, hogy igazából csak beszélgetni voltam/vagyok jó. Ő ennél tovább nem gondolta az egészet. (kérdés, miért nem akar találkozni: nagy classic: úgy érzi alakul mással. Közben meg napok-hetek óta veled beszélget....)

Pedig, amikor olyan lazábban volt szó a találkozóról, akkor azonnal igent mondott.

Viszont, azt tényleg érzed, amikor a másik is kíváncsi rád, érdeklődik, tesz a találkozóért. Nagyon érezni a különbséget, milyen az, amikor meg akarnak igazán ismerni. Össze nem hasonlítható a szenvedéssel, ami ez az online kommunikáció néha.


Tanulság: azonnal, határozottan a találkozó, randi felé kell terelni az ismerkedést. Ha egy héten belül, max 10 nap nem lesz real world beszélgetés, akkor sose lesz belőle már normális.

Minél előbb az írásbeli beszélgetés telefonálás, számcsere felé vinni. Legyen valamivel megfoghatóbb kontakt. Pl. hallod a hangját.

Akár a randira telefonon hívni.


(Bocsi megint, ha rossz az íráskép, helyesírás, már fogyasztottam az időjárás jelentésben javasolt tartalmakból :DD)

2019. jún. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Pár nap alatt eljutottunk oda hogy számot cseréltünk vagyis viberen beszélünk. Amikor a találkát irtam akkor őrült azt mondta hogy már várta a kérdést. De ennek ellenére sosem kérdezz vissza ha érdeklődőm és kérdezek tőle bármit . Érzem hogy kicsit egyoldalú a dolog , ahogy írtad ezt megérzi az ember ha kölcsönös az érdeklődés vagy nem
2019. jún. 23. 01:02
 8/10 A kérdező kommentje:
Állítólag komoly kapcsolatot szeretne nem csak beszélgetni
2019. jún. 23. 01:03
 9/10 anonim ***** válasza:

Az lényegében mindegy, milyen platformon beszéltek, messenger, vagy viber, ehhez kellett-e kontakt csere. Telefonálni viszont már a bizalom jele, ha hallod a hangját. Könnyebb leszűrni, milyen hangsúllyal mond egy-egy gondolatot.


Nehéz így véleményt mondani amúgy... Volt, akinél azt hittem nem érdeklem, közben mégis. Csak ilyen klasszikus mai lány , aki az insta, face világában él, és eszerint kommunikál.

Nem reménytelen az eset, vidd el minél előbb igazi találkozóig, ott minden kiderül.


Egy a lényeg: ne vedd túl szívügyedre az egészet, igyekezz lazán kezelni, ha nem lesz belőle semmi, ne törjön meg!

2019. jún. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azóta nem írtam rá, ő sem veszi a fáradtságot hogy érdeklődjön felőlem.Várok még hétvégéig és utána törlöm ha nem ír .
2019. jún. 24. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!