Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Kezdeményezzek lányként?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdeményezzek lányként?

Figyelt kérdés

Tegnap voltunk lagziban,és a fotós srác nagyon helyes volt,csomószor rámmosolygott meg tök laza volt,viszont nem beszéltünk sokat. Ma bejelöltem fbn, és visszajelölt,de nem tudom hogy mit kéne csinálnom,ráírni fogalmam sincs milyen indokkal tudnék,plusz alapból úgy vagyok vele hogy a fiú kezdeményezzen,szóval ez nagy eséllyel felejtős.

Azért gondoltam megkérdezem,külső "szemlélőként" mit javasoltok.

18L/21F



2019. jún. 23. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg kérdezd meg mikor lesznek meg a képek😃
2019. jún. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Akar kerdezhetsz a kepekkel kapcsolatban is, ha neki is tetszettel, biztos tovabbviszi a temat.
2019. jún. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%

Nehogymár a “fiúnak kell kezdeményeznie”elved miatt hagyd veszni ezt...

Hatalmas butaság lenne szerintem.

2019. jún. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze .
2019. jún. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan azt várod hogy ő kezdeményezzen mikor neked tetszik és nem fordítva? És ha csak azért mosolygott mert akkor csinos voltál és ennyi? Én bár hobby fotós vagyok,de ha valakit fényképezek mindig rámosolygok, legyen akármilyen nemű. Az még nem jelent semmit amúgy ha visszajelölt fb-n. Boldog boldogtalant visszajelölök én is. Írjál rá te ha bejön neked, ne a srácnak kelljen kitalálni hogy "most ez miért jelölt be? Biztos bejövök neki" 😂 21F
2019. jún. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!