Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Egy napig nem írni neki? Ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy napig nem írni neki? Ez bejöhet?

Figyelt kérdés

Szóval eddig úgy áll a 'szénám' hogy elég sokat beszélgetünk egy nap (nem telefonon). És elég sok helyen hallottam azt hogy ha egy napig nem írsz, akkor jobnan fogod érdekelni vagy valami ilyesmi.. Ebbe van valami logika mert a csajoknak mindig az tetszik akik szarnak rájuk.. akik meg foglalkoznak velük azt meg ők szarják le szóval..


Ha valaki próbálta akkor mondja el a talasztalait, kíváncsi vagyok. De ha van valami jó tipped így messengeren akkor azt is elfogadom.


Most ne ilyeneket írjatok hogy hívd fel telón meg talizzatok mert most nem ez a lényeg, hanem kifejezetten a messengeres beszélgetés.

Előre is köszi:D



2019. jún. 24. 00:31
 1/6 anonim ***** válasza:
64%

Az biztos! Nem ártanak szünetek.

Amig meg volt a lány sokszor minden nap, egésznap vibereztünk. A lány bele is szokott, hogy mindig "kéznél" vagyok.

Megszokod, hogy ott a másik.

Kell néha egy kis távollét, hogy érezd, tud, hogy hiányzik nagyon a másik.

2019. jún. 24. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kell lesz*rni csak teret hagyni a szabad életre, ez a hosszú kapcsolat titka, ez, hogy egy napig nem írsz bejöhet, ha nagyon kiváncsi, miért nem írsz mondd azt, hogy elfoglalt vagy vannak gondjaid és kész, ezt meg fogja érteni...
2019. jún. 24. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a megerősítést, gondolom azért hisztizni nem fog neg ilyenek mert ő 17 én 18..:)
2019. jún. 24. 07:47
 4/6 anonim ***** válasza:
39%

Biztos bennem van a hiba, de én az őszinte kommunikációt többre értékelem, mint a dedós játszmázást.

Persze kinek hogy. Csak ha épp egy normális illetőt fogtál ki, akkor lehet, hogy pont ezzel vágod el magad, ha sokszor eljátszod. (Egy naptól meg nem fog egy kapcsolat megváltozni.)

2019. jún. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az őszinte kommunikációra valóban szükség van.

De itt nem játszmázásról van szó leginkább.

Inkább érzem a beleszokást,ellaposodást a hattérben. Én is úgy tartom, néha kell az hogy átérezzük hiányzik a másik. Megszokod hogy ott a másik.

Sablonos lesz. De ha kizzökkensz belőle? Az a megerősités, ha érzed a masik hiányát. Ha ugy tudsz érezni mint a Kis hercegben a róka.

2019. jún. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is ezt látom benne, ha minden egyes nap csak irogatsz folyamatosan vele megállás nélkül akkor egy idő után már nem is érzed hogy mennyire kedveled.. De abban az 1napban rájöttök mind a ketten.
2019. jún. 24. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!