Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért a barátnőszerzés az a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a barátnőszerzés az a dolog, ami kifog rajtam?

Figyelt kérdés

Sziasztok,bőven kifejtve 18/F vagyok.Nincsenek különösebb problémáim a céljaim amiket eddig akartam mindig sikerült elérnem.Egyedül ez a barátnő dolog ami soha nem akar összejönni.Volt 3-4 próbálkozásom, mind teljes kudarcba fulladt.


Szerintetek hol tudnék barátnőt szerezni,ha nem vagyok bulizós és ugye most suli sincs :D.Úgy különösebb hobbim főleg csapatban csinálható nincs.


Ez a gyk ilyen utolsó utáni próbálkozás.Szóval ha valaki tudna konkrét helyeket tippeket adni az nagyon megköszönném. :)



2019. jún. 25. 17:19
1 2
 1/12 Mihago ***** válasza:
29%

Mintha ez nem lett volna probléma az emberiség egész történelme során. :D


Ha nem mész soha sehová, és nem ismerkedsz lányokkal, persze, hogy nem jön össze. Itt kezdődik. A másik, hogy a korodbeli csajok egyáltalán nem a kedves, megértő társat keresik, hanem a brutális kant, aki szétqrja a valagukat, aztán otthagyja őket. Na, azért megőrülnek. A normális csávókat majd 30 fölött kezdik értékelni, amikor rájönnek, hogy a hetvenkettedik fax is ugyanolyan, mint az előző.

2019. jún. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Esetleg valami ötlet merre kéne menni ismerkedni ? :D
2019. jún. 25. 17:47
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Azért, mert ez nem olyan dolog, hogy kitűzöd célként, aztán kipipálod hogy ez is kész. Ezzel a hozzáállással én sem lennék a barátnőd. Rendes lányt csak akkor fogsz találni, ha az látszik rajtad hogy szereted, nem az, hogy gyorsan barátnő kell és ő is jó lesz ha már az előző három nem jött össze. Várj egy kicsit, az ilyen úgyis magától fog jönni. 18 évesen nem késtél még le semmiről.
2019. jún. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Értem hogy hozzáállás, de jelenleg ez az a dolog amit elakarok érni.Az elkésésről,a hasonlókorú ismerősök-haverok már rég túlvannak a 3-4. barátnőn is míg nekem még az 1. se jött össze :D Eléggé elkésve érzem magam.
2019. jún. 25. 17:59
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Legfeljebb te nem túl leszel rajta, hanem huzamosabb ideig vele is maradsz. Ezzel csak jobban jársz mintha elsietnéd.
2019. jún. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igazad lehet, csak még mindig nemtudom hogy kezdjek a dolgokhoz.Például hogy helyileg hol kéne ismerkedni. :D
2019. jún. 25. 18:20
 7/12 anonim ***** válasza:
82%

Én ezt most nem értem XD nincsenek ilyen konkrét helyek ahova alányok összegyűlnek és várják hogy felbukkanjon egy “hím” xd

Ha nem vagy bulizós tipus azzal semmi baj,gondolom barátaiddal azért találkozol és csináltok programot.

Na ha mondjuk sétálsz az egyik haveroddal és az utcán meglátsz egy szép lányt aki neked bejön annyi dolgod van hogy odamész hozzá,bókolsz neki hogy pl gyönyörű vagy stb a lènyeg hogy ne ilyen ultragáz dumával állj elő,hanem valami olyannal amivel érezteted a lánnyal hogy szerinted ő különleges és ez után kérd el valamilyen elérhetőségét.Ha megadja akkor király ,ha nem akkor sincs semmi baj jön a következő.

Amit még hozzátennék,hogy persze nem minden a külső de az is lehet ok ha pl nem vagy igényes,ápolt.


De szerintem se kell ennyire görcsösen ráfeszülni.Csak lazán.És nem kell bulizz,de társaságba nem árt járni mert azáltal is több lányt ismerhetsz meg.

Hajrá :)

2019. jún. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Tinder, stb. De meggondolhatnad h haverjaiddal elmesz bulizni, es aki tetszik azzal elkezdesz beszelgetni, nem feltetlen kell berugni, sot az nem szokott segiteni. Lanybarataid nincsenek? Csak mert ha igen koztuk is korbe nezhetnel.

Vagy keress olyan hobbit ahol sok a lany. De a legjobban szemelyes velemenyem szerintn azzal jarsz ha elvezed az eletet es nem stresszeled magad ilyen celokkal, ha szerelmes leszel igazabol akkor erdemes lepni, addig az eroltetett ismerkedes foleg a te tipusodat szerintem nem erinti jol.

2019. jún. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm a válaszokat. :)
2019. jún. 25. 18:40
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha szórakozóhelyre nem is akarsz menni,vannak kisebb kocsmák is,ott is lehet. Vagy ha van másik suliban haverod,akkor az ő osztálytársaival is megismerkedhetnél.

Ha elmész diákmunkára akkor ott is akadhat 1-2 lány.

2019. jún. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!