Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek egy lánynak vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy lánynak vagy egy fiúnak kell kezdeményezni? 🧐

Figyelt kérdés

2019. jún. 27. 21:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem a mai világban már eljutottak az emberek oda,hogy nincs olyan,hogy kinek kell.Egyenjogúság van(jó esetben),tehát az kezdeményez,akinek megtetszik a másik,aki a bátrabb.Senkit ne érdekeljen,ha egy lány megy oda egy fiúhoz!
2019. jún. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Persze a két személytől és a kapcsolattól is függ, de szerintem az a helyes, ha a fiú kezdeményez. Sok barátnőm mondja, hogy régimódi vagyok, de én jobban szeretem, ha a fiú mondja ki először amit szeretne, vagy ő kezdeményez bármiben. Ettől még nyugodtan kimondhatja először a lány, vagy elhívhatja a fiút, mert ugye a személyiségükön múlik. De ahogy érzed :)) L
2019. jún. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
A lánynak jelet kell adnia hogy a fiú tudjon kezdeményezni.
2019. jún. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég érdekes kérdés :D Mert ez 2 emberes dolog, de ha mindketten bejövősek egymásnak, akkor szerintem m1. De általában a lányok várják a kezdeményezést :D
2019. jún. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%

Egyszer egy fiú barátommam beszélgettem erről és ő azt mondta hogy szerinte elveszti a varázsát a dolog ha a lány kezdeményez és ő azt szereti ha az első lépést neki kell megtennie

Én személy szerint is azt vallom hogy fiú lépjen először

Nem azért mert nekem nehezemre esne

Lehet régimódi vagyok

De a fiú kezdeményezzen, alapvetően bátortalan is vagyok

Mármint beszélgetést én is kezdeményezek ismerősökkel de ismeretlenekkel nem

De például ilyen randikat meg ilyeneket biztos nem kezdeményeznék soha

2019. jún. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek az előttem szólóval;) Plusz hatalmas önbizalmat is ad,ha már mersz kezdeményezni :D


21/F :D

2019. jún. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
100%
A legjobb, ha a fiú kezdeményez.
2019. jún. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Mihago ***** válasza:
78%
A fiúk, hacsak nem agyatlan baszógépek, általában nem mernek kezdeményezni. A legtöbb lány rohadt bunkó tud lenni, leoltják, kinevetik őket, nem képesek normálisan és tisztelettel nemet mondani. A finom célzást meg nem értik. Ezért inkább hagyják az egészet a francba, csak távolról vágyakoznak. Szóval kezdeményezzen a lány, és legyen egyértelmű, hogy mit akar, ne célozgasson meg utalgasson.
2019. jún. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
53%

Én őszintén szólva mindig is szerettem a régimódi dolgokat, és a hagyományokat, szerintem egyértelműen a fiúnak kéne először lépnie, mégiscsak ő az úriember... :D


Nincs barátom, de ha lesz, biztosan egy udvariasabb fiú lesz, nem egy kis nyüzüge srác, aki arra vár, hogy a lányok az ölébe hulljanak...


Persze ízlések és pofonok, de nekem ez a véleményem. :)



L

2019. jún. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Mihago!


Nem tudom,hogy mit takar az agyatlan baszógép jelző, de

én bárkihez odamegyek,akár beszélgetni,akár ha táncolni akarok vele. Abban igazad van,hogy a legtöbb kis flegma gy**ér, de attól függetlenül az önbizalomnak nem szabad csüggedni. :D


Ha elutasítanak, akkor le kell szarni, lesz másik. De ha csak távolról csorgatod a nyálad,abból sosem lesz semmi. Aki meg nem mer odamenni a lányokhoz,annak meg nincs önértékelése és önbizalma, ami létfontosságú, nem csak a csajozásnál,de az egész életben is. (=

2019. jún. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!