Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy hívjam el randizni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívjam el randizni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Na szóval az van, hogy van egy lány aki nagyon tetszik. Már 1 hete ismerkedünk, de még nem igazán tudtam kideríteni, hogy ő csak barátkozni szeretne e, vagy többet... Az a gond, hogy vége a sulinak, így már nem találkozunk, és azon gondolkodtam, hogy elhívhatnám egy találkozásra, amivel 2 gond van. Az egyik az az, hogy nem tudom hogy 2-en el e jönne velem, a másik az az, hogy fura ember vagyok, és féllek hogy nem fogok tudni normálisan beszélgetni, tehát beüt a csönd és annyi. Van ötelt mit tegyek?
2019. jún. 28. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Valami olyan programot találj ki, ahol nem feltétlenül fontos sokat beszélni. Pl. ne csak sétálni menjetek, hanem valamit csináljatok is (pl. kaland/csúszdapark vagy egy koncert). Csak simán írj rá, kérdezd meg nincs-e kedve elmenni veled :)
2019. jún. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hello

1. í

2019. jún. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A mozi is jó, mert akkor lehet utána beszélgetni a filmről.
2019. jún. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. Kérdezd meg töle hogy lenne kedve e találkozni és tervezd el hogy hol és mikor találkozatok (elsönek barátilag hívd el) azért mert gyözödj meg róla hogy minden jól megy ne egyböl randí

2.Nézél magyar humoristákat azért hogy meg tud nevetetni a csajt tessék https://www.youtube.com/user/dumafilmszinhaz/videos

3.Mondjál el egy vicces történetet ami veled történt a lánynak ha megtudtad nevetni utána mond neki hogy gyönyörü a mosolya tuti hogy el fog pírulni

4.Aztán kisérd haza ha minden jól ment akor megkérdesheted töle hogy megismételhetnék ezt máskor

Remélem tudtam segíteni

Sok síkert

2019. jún. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!