Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Meg akarom csókolni, de félek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg akarom csókolni, de félek hogy rosszul reagálná le, és otthagyna! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány akit nagyon szeretek, egy hónapja volt is egy randink, amit nagyon elrontottam..konkrétan semmi randi jellege nem volt, volt egy ölelés az elején, egy a végén(ezeket is a lány kezdeményezte) és kész..ezután dobott is, amit maximálisan megértek mert annyira ráparáztam a randira, hogy egyáltalán nem magamat adtam..

Nade nemrég újra felkerestem és adott mégegy esélyt, azzal a feltétellel, hogy mostmár magamat adom, és nem izgulom túl a dolgokat..mostmár menni fog, nem is ez a baj, hanem hogy meg akarom csókolni.

Balatonra megyünk majd, úgyhogy bőven lesz lehetőségem megtenni, de félek.

Nyilván mostmár lépnem kell,de mivan ha rosszkor csinálom és elutasítja a közeledésem?

Ez az utolsó esélyem, ugyhogy nem akarom eljátszani.

Tanácsokat kérnék, hogy mikor és hogy csókoljam, esetleg milyen trükkökkel tudnám megteremteni a pillanatot, ha az magától nem jönne?

Tudom hogy nem kéne ennyire ráparázni, de nagyon szeretem és mindenképpen meg akarom csókolni, de kockázatos :D

Előre is köszönöm a válaszokat!


16/F



2019. jún. 30. 00:16
 1/5 Krunkpresents válasza:
Sok jele van annak ha ő is akarja (sokat néz a szemedbe, nézi a szád stb) szerintem akkor lenne a legideálisabb amikir csak ketten vagytok, és pont egy ilyen kisebb csend van közetek, próbálj olyan helyet találni ahol nem nyüzsögnek az emberek.
2019. jún. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem azért dobott mert nem csókoltad meg, hanem gondolom azért mert tesze toszának tart.

Túl aggodó, túl komplikáló embernek.


Egyszerüen tervezd meg mit csináltok, pl elmegyünk ide, ezt és ezt csináljuk, ilyen és ilyen kajákat eszünk. DE ami fontos, ha még sme jön ki úgy a lépés vagy a csaj mást akar akkor rögtön legyén nyitott rá.

Pl lemegyünk a strandra, eszünk egy gyrost, fagyizunk, az x vonattal megyünk haza. Ez azért jó, mert ha te hívtad el a lányt ö megkérdezi, hogy na hol eszünk és te elkezdesz tesze toszáskodni, hogy " azt amit te akarsz..." akkor el az elég gáz. Ilyenkor megkérdezheted, hogy te gondoltál-e valamire, és ha nincsen konkrét kívánság akkor neked kell gyorsan döntened.


Ami fontos, hogy maga biztos legyél mindenben, a maga boiztosság és a bunkóság nem ugyan az. Egyzserüen akármi történik az nem ciki, bárki mással megtörténhet.


Pl apró dolog. àlltok a büfé elött és leejted a pénztárcádat és nagy hanggal sét gurul az összes pénzed. Akkor egy tesze tosza elkezd remegni és látszik rajta, hogy majd elsülyed szégyenében. Egy maga biztos fiu max mérgelödik egyet(nem alpárian) és össze szedi, ha valaki segít neki hangosan és maga biztosan megköszöni neki.


Légy maga biztos, és minden menni fog, a csók már csak egy ráadás, de a fiatal lányok a maga biztos fiukat szeretik.

2019. jún. 30. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb és a legkézenfekvőbb dolgot tedd!

Amikor eljön a nagy pillanat, megkérdezed, hogy megcsókolhatod-e? Övé lesz a választás lehetősége, magadat sem hozod kínos helyzetbe.

2019. jún. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne kérdezd meg! Utálom ha megkérdezik ,nem férfias. Egy romantikus pillanatban ,férfias ,határozott mozdulattal megsimitod az arcárat és megcsókolta. Az első csók ne tartson sokáig. Érzelmekkel teli,rövid és lassú legyen
2019. jún. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Arcát* megcsokolod*

Telefon kijavit,utolsó voltam

2019. jún. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!