Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » A fiatal csajok mért buknak a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lackókám kérdése:

A fiatal csajok mért buknak a 30-as pasikra? 30/f

Figyelt kérdés
Mi az ami lázba hozza őket?
2019. jún. 30. 13:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
Mert mindegyik azt hiszi, hogy "érettebb a koránál" így az idősebbeket keresi. A másik, hogy átlagban egy 30as pasinak már van fix keresete így a pénz is benne van a dologban.
2019. jún. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Mert a saját korosztályomban inkább csak olyan fiút találni, aki lányos.

És a szakadt farmer, girnyó test és a flegmázás nem vonzó.

Míg egy idősebb pasi kicsit lazábban vagy elegánsan öltözködik és intelligens, illetve férfiasan viselkedik.

Ezek azok a dolgok amiket a tinik vonzónak találnak.

2019. jún. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%

Részben egyet tudok érteni az első válaszolóval, sajnos nagyon is meg van az a kategória, aki azt gondolja érettebb a koránál, közben pedig csak gondolja, így maga mellé egy szintén érettebb pasit akar. Szerintem ez a nagyobb része azoknak, akik maguknál jóval idősebbel kezdenek.

Viszont túlzás általánosságban ezt állítani a fiatal lányokról, az én környezetemben pl. nagyon nem jellemző ez és huszonéves lányok velük egy korú fiúkkal ismerkednek, sokan közülük nem is ismerkednének szívesen 30-assal.

A pénz szintén a közhiedelem szerint áll mindenek felett, meg a kevés, de annál látványosabb példa miatt, amit pl. a médiában látni. Ez majd akkor lesz fontosabb szempont, amikor az ember lánya családot szeretne és belegondol, hogy mégis miből. Huszonévesen viszont szintén kevesen akarnak már babázni, max akik közelebb vannak a 30-hoz.

És direkt utoljára hagytam, de vannak olyan lányok is, akik nem azért vannak idősebb pasival, mert csak ő értheti meg a rendkívül "érett, magasröptű és mélyfilozófiai" gondolataikat, hanem mert rájuk tényleg igaz lehet, a kissé elcsépelt "érettebb a koránál" jellemzés. Vannak olyan huszonéves lányok is, akik mondjuk tanulnak és dolgoznak egyszerre, vannak értelmes, életképes céljaik, és a helyén tudják kezelni a dolgokat. És elképzelhető hogy egy ilyen lány egy 30-as komolyabb egyeddel akad össze. Nem azért mert szemellenzősen ilyet keresett, hanem ilyet talált. És mindkét fél azt érzi, hogy jó együtt. És igen a 30-as is azt érzi, hogy jó a másikkal. Lehet nem gyakori, elhiszem, de azért néha előfordul. :)

2019. jún. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
40%
Fiatal lánykénk (16 vagyok) mondom, hogy engem egyáltalán nem hoznak lázba a 21+-os fiúk, nem akarok semmit tőlük, és az ismeretségi körömbe ritka az olyan lány aki oda van a 30-as korosztályért. Azt mondom oké, egyes lányok nem tudnak komoly fiút találni a korosztályunkban (mert a fiúk kicsit később érnek,de nem lehetetlen normálist találni, sőt) és ezért minden szrt elhisznek amit a náluk sokkal idősebb "érett" pasik mondanak nekik. De nem tudomm,hogy a harmincas pasiknak miért pont az ilyen magam fajta "fruskákra" fáj a foguk. Minek bolondítani egy lányt? Mikor kaphatsz egy normális csajt vagy bolondíthasz egyet a te korosztálydból mert minden korosztályba vannak üresagyú hiszékeny emberek , ha egyes férfiak ezt kereséik. Az más,de ritka, hogy egyeseknek tényleg működik a nagy korkülömbséges kapcsolat, ahol a csak 16 a csávó 28 és még 30 év múlva is együtt vannak, mert komolyak az érzéseik. Semmi sem lehetetlen,de sértés nélkül nekem nem kell egy olyan aki apámhot közelebb áll korban mint hozzám
2019. jún. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%

Azért mert azok nem tesznek fel ilyen kérdést a gyakorin.

Érettebben gondolkodnak, nem olyan életképtelen, kisfiúsak.

Plusz azoknak már jó állásuk van, normális keresetük van egzisztenciájuk.

A hozzád hasonlóak meg itt rinyálnak, hogy miért nincs csajuk.

2019. jún. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Shepherd19 válasza:
74%
Miért, buknak? Én 39 évesen aligha tapasztaltam ezt.
2019. jún. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
32%

Van pénz, meg nem mennek el 5 perc alatt mint a kortársaim.

25 alatti pasival eleve össze sem jönnék de a 30+ a zsánerem.

17N

2019. jún. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%
Most viccelsz? Nekem a fiatal fiúk tetszenek,nem az öregemberek. Jó nyilván van kivétel, de az szerintem ritkább
2019. jún. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%

Egy ennyivel idősebb férfira max azt mondom, hogy jóképű vagy szimpatikus a jelleme, esetleg "bár fele ennyidős lenne".

Párkapcsolatra esélytelen, max 22 évessel jönnék össze.

18/L

2019. jún. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Elhangzott, hogy rosszabbat gondolnak az ellenkező nemű kortársaikról. Ebbe lehet valami, magát mindenki érettebbnek tartja a koránál, mert a jelenlévők ugye mindig kivételek.

Ha idővel ezek a lányok az önismeret egy magasabb fokára lépnek, akkor megértik a saját indítékaikat is. Persze a lányok mindig a kicsit idősebb fiúk felé fogják meresztgetni a szemüket általánosságban.

Ez sztereotípia, de a legtöbbjük még talán nem is tudja, mit akar igazán.

Magánvéleményem, hogy nem is egy 30-as srác, hanem a harmincassága és a felnőttsége imponáló.

Bizonyíték persze nincs, de ha a dolog társadalmi jelleget ölt majd, akkor erről könyvet lehetne írni. :)

2019. jún. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!