Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? (a magyarázat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (a magyarázat túl hosszú)

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki szerelmes belém régóta és a hétvégén egy fesztiválon ittunk és én olyankor nagyon érzelgős vagyok. Ott végig kézen fogva voltunk és csókolóztunk is. Azt hitte,hogy ez azt jelenti együtt vagyunk. Ő egy iszonyat rendes fiú, de egyszerűen nem vagyok belé szerelmes, hiába próbálkozok, nekem ez nem megy és nem tudok ellene mit tenni. Lassan és óvatosan ma ezt elmondtam neki, mivel úgy gondoltam ezek után így a leghelyesebb. Szegény tudom, hogy szomorú és szerintem most azt hiszi vele van a baj (pedig nem és ezt én elmondtam neki is). És annyira sírhatnékom van, mert tudom, hogy ez az egész az én hibám. Elveszíteni pedig nem szeretném, mert nagyon jó barátként tekintek rá. Mielőtt valaki megkérdezné igen,szégyellem magam. Mit csináljak, hogy jobb legyen mindkettőnknek? Megöl a lelkiismeretem.

2019. júl. 2. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hiba volt ezt csinálni. De ezzel magad is tisztában vagy. Azonban egy olyan valakit magad mellett tartani barátként, aki többet akar, önző dolog. Ő sosem fog rád barátként tekinteni, csak kínzod azzal ha barátkozni akarsz vele. A legjobbat akkor teszed vele ha elengeded. Hadd járja a saját útját, hadd felejtsen el és nyisson olyan felé aki viszonozza az érzéseit.
2019. júl. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Máskor ne legyél ilyen kotsog. Megéred a pénzed, remélem 1x visszakapod.
2019. júl. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Első válaszoló jót írt.

Senkinek ne add ilyen könnyen magad a jövőben...mint fiú,a viselkedésed lenézem,pedig egy lányt tisztelni szeretnék.

Ne haragudj a kemény szavak miatt

2019. júl. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Régóta szerelmes beléd, mert nem engeded neki hogy továbblépjen. A remény mozgatja a srácot és te pedig ezt eteted. Titkon jól esett hogy tudod hogy mit érez irántad és veled akar lenni. A pont az I-re a hétvége volt, amivel végleg le kell záruljon a kapcsolatotok, mert csak ahogy már írták, kínzod vele. Ebből barátság úgyse lesz, ő mindig többet akar, te nem, szóval ez ennyi.
2019. júl. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én értem hogy kínos a helyzet, de nem fog rád soha barátként tekinteni. Te pedig végig etetted benne az érzéseket, azzal hogy nem mondtad meg neki már az elején rendesen hogy nagyon jó barátként tekintessz rá DE NEM SZERETNÉL TÖBBET SEMMIKÉPP SEM. Ha ezt tetted volna nem lennél sz4r helyzetben. A helyzet a te hibád, nincs mit szépíteni. Bocs a kemény fogalmazásmód miatt, de ez az igazság. Vagy próbáld meg vele a kapcsolatot vagy inkább bontsd fel vele az egész ismerettséget mert semmi értelme a továbbiakban.
2019. júl. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazatok van, ezt nagyon elcsesztem. DE beszéltem vele és megértette, elmondta hogy neki viszont ez nem működne csak barátként. Bocsánatot kértem tőle, ő nem haragszik rám csak jelenleg nagyon szomorú amit nagyon sajnálok.
2019. júl. 2. 21:26
 7/7 anonim ***** válasza:
És mit tanultál ebből?
2019. júl. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!