Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » A szép lányok nagy részének...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép lányok nagy részének tényleg ez az elvárása?

Figyelt kérdés

Azt halottam, hogy az igazán szép lányoknak még a nem fullosoknak is hatalmas elvárásuk van. A kűlső tulajdonságokra nézve is. Ha van belső értékük akkor is. Ebben a kórban. Pl a magasság 180+, vagy a kinézet arcra ami nekem meg van, viszont magasság az csak 177-179,5 között van kb. A testalkatom pedig már talán majdnem macis. Gondolom nekik a testalkattal kapcsolatban is van el várásuk, az olyan lányoknak akik véknyak vagy van rajtuk max 1 kg “felesleg” és az egyik gyerek azt mondta, hogy csak olyan fiúval álnak általában össze aki elég vékony! Még ha kedvesebb lány akkor is. Ő úgy fogalmazott, hogy a testzsír az legyen 8-13% között. Én vagyok 74 kg és a tzs-m az szerintem olyan 17-18%. Amire edzek de hiába, le akarok szálkásítani 68 kiló kőrnyékére. De nem megy, egyszer rövid ideig jutottam el 70 kg-ig! Ami már biztos volt vagy 12%, de ez 1 hétig se tartott. De én kockahasat szeretnék, és ezt már nem a lányok miatt. Bár biztos tetszene sok lánynak ha ki tennék intára magamról egy fél meztelen képet. Ahhol még feszítek is! És az Iphone 6 meg ott a kezembe azt hiszem Plus vagy S.

Álszent,Okoskodó,Vádaskodó,Tróll emberek kíméljenek!



2019. júl. 2. 20:13
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
16F lettem 2 hete!
2019. júl. 2. 20:14
 2/22 anonim ***** válasza:
91%

Boldog szülinapot!

Ez hülyeség, minden lánynak más fiú tetszik.

2019. júl. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%

179,5 cm 180 helyett? Iphone 6, miközben már a 8 is kijött?

Ezt meg hogy gondoltad? Ilyen lúzer rám se nézzen!!!!444négy

2019. júl. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Tudom de én még kevés vékony,csinos,szép tini lányt láttam. Nagyobb darab fiú melett. Ezt le is akartam írni!
2019. júl. 2. 20:33
 5/22 anonim ***** válasza:
98%
ha az ilyen egész nap telefont nyomkodó buta tini płcsákra vágysz akkor ja, igen ezek az elvárások.
2019. júl. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
#2 amúgy thx! #3 Azt hittem nem léteznek olyan lányok akik 2-3 de még, hogy 0,5-1 cm hátrány miatt nem jönnek össze fiúval! De úgy látom sajnos mégis, ha meg az a gondod, 180-at még sose mértem. Csak 179,2-öt, meg talán egyszer 179,4-et, ha meg a méréssel van bajod, ez ilyen sajnos :D. Illetve még, hogy Iphone 8, az Iphone 6 is még egy nagyon jó teló. De látszik, hogy egy r”b”” vagY. És én félek, hogy ezt a felszinességet későn veszem észre egy lányban!
2019. júl. 2. 20:43
 7/22 A kérdező kommentje:
#5 Nem. Attól még, hogy egy lány szép nem biztos, hogy olyan amit leírtál, nem biztos, hogy buta, stb. Sőt lehet okos,kedves,normális is! De valahogy úgy érzem ők is ezt várják el, csak azt már nem, hogy az is érdekli őket, hogy milyen telóm van. Vagy ,hogy egy 173 alatti lánynak ne lenne elég az, hogy 177 cm magas vagyok és nem éppen 180 :D. 173 felett meg már szerintem az a cél, hogy minimum 4-5 centivel magasabb legyen a fiú!
2019. júl. 2. 20:52
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Meg ne haragudj de hol végeztek ilyen felméréseket, hol van egy hivatalos forrás ahol ezt írják?
2019. júl. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiam, hozzád pedig éppen az ilyen felszínes, anyagias hercegnők illenek.

Látszik, hogy neked mi a fontos, tizedcentiken, dekákon meg a sz.ros telefonodon rugózol, menőnek hiszed magad attól, hogy posztolsz a Zinstára, mert te annnyira jó pasi vagy, hogy BIZTOS sok csajnak bejönnél, meeee gyúrsz vazze és ájfónod van.

A belső tulajdonságaidról meg egy darab betűt nem írtál, bár lehet, hogy jobb is ezek után. A lényeg, hogy semmivel sem tűnsz különbnek az általad szidott kategóriájú lányoknál, csak még balek is vagy, aki a gyíkon fényezi magát.

2019. júl. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, engem mindig is taszítottak a nagyon vékony pasik.

A kedves, aranyos arc talán a legnagyobb elvárásom, illetve a szép, egészséges és kidolgozott, nem hájpacni test.

2019. júl. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!