Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Gáz-e ha bejelölöm fb-on úgy,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tele kérdése:

Gáz-e ha bejelölöm fb-on úgy, hogy lényegében nem ismerem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A szituáció a következő.Kb fél éve még mikor nem volt jogsim busszal jártam suliba és dolgozni.Reggelente volt egy olyan busz,amin ült mindig egy lány aki ment suliba. Megmondom őszintén fosos vagyok eléggé ilyen téren,nem mertem odamenni hozzá eleve mert voltak ismerősök is a buszon nem tudtam mivel odamenni,meg féltem hogy mit reagálna.Utánna meglett a jogsi nem jártam töbet busszal,igy elfelejtettem nagyából,meg volt közben egy másik lány is,de ő már kikerült a képből.Szóval most lett egy munkatársam akinek ő ismerőse,és próbáltam róla kérdezgetni,hogy van-e barátja stb de nem tud róla sokat.Arra gondoltam,hogy már a nevét tudom bejelölném,de mivan ha rámir,hogy honnan ismerem? Nem irhatom hogy nem ismerlek csak párszor láttalak a buszon. Ti mit tennétek? Vagy túlgondolom és ez nem gáz? Félig a visszautasitástól is félek,meg azt se tudom igazából hogy van-e barátja.


2019. júl. 2. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jelöld be. Nem veszítesz semmit. Én is ilyen voltam régen sőt, egy egész sztorit gyártottam, hogy mi lesz ha, így végül sokszor olyan megerőltétetések árán jelöltem be valakit hogy már szenvedés volt. Aztán volt hogy vissza se igazoltak szóval felesleges aggódnod. Jelöld be, ha meg rádír megkérdezni, elmondod őszintén. Veszíteni mit veszítesz? ha szimpi vagy neki, fogtok beszélgenti, és visszaigazol, ha nem akkor meg nem és kikerül a képből a csajszi és a fantáziáid is. :)
2019. júl. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

szerintem engedd el


ha élőben nem mentél oda, akkor mit vársz?

2019. júl. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jelold be, nem gaz. Nem ezen mulik a szimpatiaja
2019. júl. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jelöld be, sokat nem veszítesz. Ha kérdezi mond el neki amit gondolsz. Nem kell nagy ügyet csinálni belőle. Nézd meg Facen h ki van e írva h kapcsolatban. Sok sikert.
2019. júl. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jelold be, irj ra, hogy nagyon szimpi, miutan joban lesztek mondd el neki
2019. júl. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!