Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Vonzódhatok testileg egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzódhatok testileg egy kövér/elhízott fiúhoz, ha a belsejébe beleszerettem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki nagyon tetszik nekem,(belsőleg) viszont elég sok rajta a felesleg. Én el tudnám őt képzelni magam mellett, de vajon vonzódhatom hozzá, ha nem tetszik a teste? Értem ezalatt akár, hogy jó legyen megölelni, megcsókolni, hozzáérni, jó legyen vele a szex, ilyenek..Tudom, hogy nem a testiség a legfontosabb, de aki azt mondja, hogy az nem számít, hazudik.

2019. júl. 3. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Háát szerintem ez emberfüggő.. Te fogod érezni, hogy tudsz e szexuálisan is vonzódni hozzá, sokaknak nem megy ilyen helyzetben, lehet, hogy te képes leszel. Ezt sajnos csak úgy tudod meg, ha kipróbálod, de az veszélses is lehet...
2019. júl. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
Pont ebben a helyzetben voltam 1 hete.Baromi vicces jófej srác,tényleg az ideálom a személyisége,de nem egy szívtipró látvány a külsője.Nem azt mondom hogy túl kövér,de van rajt bőven felesleg.Én inkább hagytam a dolgot mert nem tudnék olyan emberrel lenni akinek szó szerint undorodom a külsejétől.
2019. júl. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez tőled függ! Ha undorodsz, akkor nemtudsz, ha pedig el tudod fogadni, akkor van esélyed...
2019. júl. 4. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Még gimiben jártam egy 130 kilós sráccal. Szerelmes voltam belé, szerettem a személyiségét, tudtam hozzá vonzódni, le tudtam vele feküdni, de teljesen sosem tudtam elfogadni, hogy ilyen undorítóan néz ki. Sosem mondtam neki, de mindig más pasikat néztem, akik izmosak, vékonyak, nincsenek vörös striáik, nem lóg a belük, nincs lógó mellük, stb. Hozzátartozik a történethez az is, hogy eléggé önbizalom hiányos voltam és örültem, hogy egyáltalán bejövök valakinek... Most visszagondolva hánynom kell, ha arra gondolok, hogy akár csak csókolóztam vele :D (mondjuk az is igaz, hogy rohadtul megbántott)
2019. júl. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!