Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy egyik nap...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egyik nap rendes aztán nem keres?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel régóta ismerjük egymást néhány hónapja pedig végre kavartunk mert elhívott randizni. Igazából barátság extrának indult de sok időt toltottunk együtt és nagyon is jól el voltunk mert tényleg van köztünk barátság. De nagyon fura egyik nap borzasztó kedves olyanokat mond h hianyzok neki meg kedveskedik különböző dolgokkal aztán nem ír egy hétig. Nem is tetszem neki? Csak nincs más? Vagy az a baj hogy nem fekszem le vele?
2019. júl. 3. 21:51
 1/3 anonim válasza:
Nem akarlak kiábrándítani, de lehet kihasználás is a dologba. Sajnos nekem is vannak ilyen tapasztalataim. Beszéld meg a fiúval szerintem, ha lehet személyesen. Mondani lehet bármit azért, hogy az ujjai köré csavarjon :(
2019. júl. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát ha lefeküdnél vele se javulna a helyzet. Taktika részéről, csak néha keress és kihagy időt, hogy akkor rajta pörögjön az agyad és ahogy látom tökéletesen müködik.
2019. júl. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elég nagy skálán mozoghatnak a válaszok, a manipuláción keresztül a más lányokkal való szórakozáson át a leterheltségig, vagy csak egyszerűen kell neki én-idő és feltöltődés. Vagy sok neki a kapcsolattal járó "feladatlista", hogy időt kell rá szánni, komolyan törődni vele és ápolni, ami a barátság extrákból után ott lehet az esélyesek között. Én nem érzem hogy komoly kapcsolatot akarna, szerintem ez az extrás megoldás tökéletesen megfelelt neki a szex-szel, nem úgy látszik hogy többet akarna.


Mit tudsz tenni? Leülsz vele és megbeszéled ezt az egészet, hogy mi van köztetek, hogy képzeli el kettőtök kapcsolatát, mennyire komolyan gondolja, és nyugodtan kérdezd meg hogy ha azt mondja komolyan szeretné, akkor miért tűnik el egy hétre? Mert az minden, csak nem komoly.

2019. júl. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!