Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért nem lehet normális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet normális fiúkat találni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy a jelenlegi tini lányok nagyon elrontották az átlag a képet a lánykról. Vagyis minden fiú csak l*f*küdni akar velünk és egyebet nem, akár már 14 éves fiúk is. Szóval igazából nagyon köszi a r*b*nc lányoknak.:)))))
2019. júl. 5. 18:18
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Most olvastam egész délután
2019. júl. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 SIDLER22 ***** válasza:
63%
Mert a "normális" fiúk (ha ezalatt most azokat érted akik komoly kapcsolatra vágynak), mint én, a lányok generációjáról alkotott általános felfogás következtében inkább elbújnak és nem kommunikálnak lányokkal.
2019. júl. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2 válaszoló Szerintem elbújni nem érdemes, mert vannak normális lányok is.
2019. júl. 5. 19:40
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem ez értelmetlen.
2019. júl. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%

"Vagyis minden fiú csak l*f*küdni akar velünk"

1 óra és 22 perccel később:

"válaszoló Szerintem elbújni nem érdemes, mert vannak normális lányok is."

Ok szóval minden fiú azt akarja. De azért nincs minden veszve mert a másik nemnél találni normálisokat. Sajnálom hogy tőlem kell megtudnod de vannak normális fiúk csak azok a r*b*ncoknál jobban a hipokrata feministákat gyűlölik jobban.

2019. júl. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
én 20 éves fiúként mondom, hogy normális ember nincs.
2019. júl. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Ámen!
2019. júl. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%

Ezek csak általánosítások. Több okból is lehet hogy nem talalsz normális fiút:

- rossz helyen keresed. Nem a Remixben kell keresgélni komoly kapcsolatot, nem is Tinderen...

- nincsenek helyén az elvárásaid. Ha arra "fekszel rá" hogy legyen minimum 180 centi, szőke, meg hasonló semmit nem jelentő paraméterek akkor sok olyan fiút zársz ki akik intellektusban megfelelőek lennének, de az értelmetlen kritériumokon elbuknak.

- (lehet, hogy) veled sincs minden rendben. Normális, kielégítő, boldog párkapcsolatot csak érett, mentálisan egeszséges emberek tudnak létesíteni. Ha nekem nem sikerül valami az életben mindig először önvizsgálatot tartok, minthogy mást hibáztassak.

- olyanoktól várod el a "normális" jelzőt, akik nem elég érettek rá. A kamaszkor a hormonokról szól. A szex egy kapcsolat része, de ha mellette nincs érzelmi intelligencia (ami ugye kesőbb alakul ki mint a nemi vágyak), akkor nem tudja egy fiú a dolgokat megfelelően a helyén kezelni.

Ez persze egyéni vélemény, de minden benne van a pakliban...

19L

2019. júl. 6. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
48%
Hagyjuk már ezt a türelmetlenkedést. Párt találni nem megy gyorsan. Vagyunk sokan rendesek, akik nem is uncsik vagy furák :'D
2019. júl. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!