Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Bálna terasz Budapest vélemények?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bálna terasz Budapest vélemények?

Figyelt kérdés
Meg nem voltam ott de elso randin egyik állomásnak szeretném. Mellette mar mentem el és nagyon hangulatosnak tűnik. Lehet ott enni egyszerűbb kajakat is? Meg alkoholmentes üdítőket? Köszönöm előre is a segítséget :D

2019. júl. 8. 20:39
 1/6 A kérdező kommentje:
További tippeket helyszínre szívesen elfogadok. :D 17f
2019. júl. 8. 20:41
 2/6 anonim válasza:

Sziaa amiket írtál mind igaz a múlt héten jártam ott és nagyon jó minden csak ajánlani tudom... Naplementét nézni onnana legjobb 🤷‍♀️😍


Margitsziget, Dunapart🤷‍♀️

2019. júl. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor jó, köszönöm. Ment a likee 😁 De lehet ott enni pl hamburgert (vagy valami egészségesebbet😂) vagy sütit?
2019. júl. 8. 21:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, de készülj hogy nem lesz olcsó
2019. júl. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen azt sejtettem 😅 Köszönöm!
2019. júl. 8. 21:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Nemrég voltam ott igaz, hogy szép hely, de nagyon drága volt. Mégegyszer biztos nem mennék el.
2019. júl. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!