Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Random csókra egy fiatal lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Random csókra egy fiatal lány hogy reagálna?

Figyelt kérdés

Van egy kicsit fiatalabb csajszi aki bejön, viszont nem tudom hogy érdemes-e csak úgy érzés szerint megcsókolni amikor kettesben vagyunk. Vagy ti lányok 16-17 évesen hogy reagálnátok éreznétek magatok utána?


- Nem igazán a csóktól félek hanem a reakciótól, rég találkoztam ilyen 10/10-es csajjal aki érdeklődik is, szóval nem akarom elcseszni.


2019. júl. 13. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, attól függ mennyire tetszik a csávó.

Viszont remélem nem olyan random rá gondoltál hogy csak így beszélgettek aztán rögtön a szájában vagy.

Vard6meg míg egy kis csend van, nézz rá, a szemébe, huzodj közelebb, és ha még mindig nem állított le, akkor mehet. De akkor sem kell rögtön ledugni a nyelved a torkán szerintem. :)

2019. júl. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Már a többedik találkozás azért. Csak nem tudom ezt sem biztosan eldönteni, mármint első találkozónk óta kissé kevesebbet keres, de látszik hogy érdeklem mert szakít rám időt, láttam jeleket is nála. De kész káosz ezt 100%-osan érzékelni, ráadásul hogyan gondolkodik lévén fiatalabb nem tudom.


Mármint ha így a szemébe mondom hogy nekem bejön nagyon nem ba**om el az egészet? Valahogy ezt a real talkot nem szeretik a fiatalabbak.

2019. júl. 13. 10:01
 3/4 anonim ***** válasza:
A normálisabb fiatalabbak szerintem tudják értékelni a 'real talk'ot is, mond meg neki előbb, hogy nagyon kedveled és ha nem azt válaszolja, hogy haverként ő is, akkor megcsókolhatod. De én mondjuk egy nagyon váratlan csóknak nem nagyon örülnék. 17/l
2019. júl. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tanácstalan Lány ***** válasza:
Nagyon rosszul hidd el az egy trauma a lánynak ha nem ismer eléggé és nincs erre felkészülve
2019. júl. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!