Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Elhívjam szeptemberben randira...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívjam szeptemberben randira, ha csak rá tudok gondolni egész nyáron, de nem akarom elrontani a barátságunkat?

Figyelt kérdés

Eddig is nagyon tetszett a lány, de most jöttem rá, hogy nagyon szerelmes vagyok belé, hiszen csak rá tudok gondolni. Pár hete találkoztunk egy rendezvényen, akkor olyan szívesen megcsókoltam volna.. Igazából ő az egyetlen lány, akivel jóban vagyok az iskolában, és nem akarom elrontani a barátságunkat, de nagyon szeretnék vele együtt lenni.

Ti mit tennétek? Voltatok már hasonló helyzetben?

16F



2019. júl. 14. 07:54
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Csak akkor hívd randira,ha láttad h ő is ad jeleket!!!
2019. júl. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne várj szeptemberig, nehogy addig bepasizzon
2019. júl. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
#2 Szerintem is, ha most el akarod hívni akkor hívd el és ne várj szeptemberig
2019. júl. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Messze lakik és kollégista. Nem hinném, hogy összejönne bárkivel is, nem olyan, zárkózott. Akárcsak én.
2019. júl. 14. 13:37
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér szerintem. Ha jóban van veled, akkor kedvel.
2019. júl. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, valóban kedvel, sokszor megdicsér, hogy milyen okos vagyok. Viszont ha nem szeretne többet(és félreértettem a jeleket) nem szeretném elrontani a barátságunkat.
2019. júl. 14. 20:04
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Te magad írod hogy szerelmes vagy belé, akkor milyen barátságot akarsz megtartani és nem elrontani? Nem a barátja szeretnél lenni, hanem a pasija, te írtad le hogy mit érzel iránta. Magyarul ez barátságként sehogy sem működik, mert te többet akarsz, szóval vagy közeledsz hozzá vagy hagyod, nincs másik opció. Persze ha neked okés az a szerep, hogy majd összejön valakivel és járkáltok együtt, mintha a zsebkendője lennél, meg a te válladon sír és várja a támogatást mikor egyedül vagy megbántva érzi magát, akkor azt is választhatod.
2019. júl. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ne szarozz sokat. Rövid az élet,csak még nem jöttél rá!!!

Itt a szünet. Kit érdekel,h messze lakik? Indulás hozzá! Randizzatok!

2019. júl. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%

"de nem akarom elrontani a barátságunkat"

Aranyapám! Szerinted Evolúció bácsi azért választotta külön a nemeket, hogy barátkozzanak egymással?

2019. júl. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Láthatóan fülig szerelmes 😍😍😍 vagy ebbe a lányba. Szerintem vedd fel a kapcsolatot már most nyáron vele (pl. chat, email, stb), legkésőbb szeptemberben pedig hívd meg egy cukiba egy sütire. Ha te is tetszel neki, akkor nyitott lesz rá.
2019. júl. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!