Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mi lenne a megfelelő helyszín...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a megfelelő helyszín az első csókhoz?

Figyelt kérdés

Budapesti helyszín kéne, olyan ami kellően romantikus, de mégis hétköznapi hely, ahova bármikor visszamehtek egyedül is.

Nem baj hogyha napközben sok ott az ember, de jó lenne ha késő délután már egyre kevesebben lennének.

A kilátás és a hangulat is szép legyen.



2019. júl. 16. 07:05
 1/3 anonim ***** válasza:
79%

Itt az 5-ös vagy a 10-es helyszínt eltudnám képzelni!


[link]


Ezeknél is eltdunám képzelni!(talán a 2.)


[link]


Remélem tudtam segíteni és jól sikerül a csók is!;D

2019. júl. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Gellért-hegyen akárhol, főleg a Bölcsek tere (nem ez a hivatalos neve, de így hívják, mert a nem tudom, hány bölcs szobra miatt (a Gellért-hegyen az Orom u.-tól egy kicsit lejjebb a Duna fele van, ha jól emlékszem, Margitsziget, Római-part, Vár
2019. júl. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Amit Bölcsek terének hívtam, valójában Filozófusok kertje a neve.

[link]

2019. júl. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!