Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti belájkolnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti belájkolnátok olyan fiút, akit elutasítottatok?

Figyelt kérdés
Egy lány osztálytársamba bele voltam zúgva, jóban voltunk, próbálkoztam nála, de elutasított, sosem mondta meg, hogy miért, mert amúgy kedvelt engem. Nagyon fájt, de tudomásul vettem és kedvesen váltam el tőle az érettségi után. Azóta nem kerestem,nem írtam neki, meg semmi. Ettől függetlenül nagyon hiányzik, de nem szabad vele foglalkoznom. Ma kiraktam egy képet és egyből belájkolta. Ennek ugye semmi jelentősége nincsen?
2019. júl. 17. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

Nem szeretnélek elkeseríteni

De szerintem ez nem jelent semmit!

2019. júl. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Nem, sajnos, nem jelent semmit. Addig amig komolyabb lépéseket nem tesz, addig felesleges ilyenekkel foglalkoznid.
2019. júl. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazatok van, csak meglepődtem rajta. Lehet ,hogy csak mint barátot hiányol.
2019. júl. 17. 20:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Amúgy hány évesek vagytok??
2019. júl. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
18
2019. júl. 17. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!