Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Egy flegma fiút miért like-ol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy flegma fiút miért like-ol ennyi lány?

Figyelt kérdés
Ismerek egy flegma fiút, akit a facebookon főleg lányok kedvelnek. Pedig elég öntörvényű,flegma. Nem is értem, hogy kedvelheti őt ennyi lány. Ilyen tipikus elkényeztetett kis hülyegyerek,aki a helyes pofiján meg a szülei pénzén kívül nem tud felmutatni semmit.
2019. júl. 18. 19:04
 1/2 anonim ***** válasza:
72%
Üdvözöllek a 21. században. Azért mert az éretlenebb nőstény egyedek ezt annak fogják fel, hogy ő domináns, erős alfa hím. Holott általában pont ezek azok akiket egy ütéssel kiütnek :D
2019. júl. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
78%

Amit az első mond nem hülyeség

De szerintem azért ez nem fedi teljesen az igazságot

Egyébként ezt nem teljesen értem hogy hogy tudnánk mi megítélni hogy egy bizonyos illetot miért likeolnak a lányok

Vannak akik a likejaikkal elég szabadon bánnak-tehát szinte mindent belikeolnak

Vannak akik megválogatják-például én a saját ismerőseim képeit likeolom ha tetszenek azokat se mindig illetve ha mondjuk pörkölt van a képen nem igen érdekel ki rakja fel nálam azonnal meg a like

A másik opció meg aki senkit és semmit nem likeol

Mint már mondtam az elsőnek igaza van hajlamosak vagyunk a dominanciát a flegmatizmussal keverni

Habár ahogy most ezt írom rájöttem hogy én nem mutatok erre hajlandóságot

Alapból a flegma emberekkel nem is igen tudok mit kezdeni mert én azért egy elég laza és közvetlen embernek tartom magam és nem nagyon értékelem hs valaki hiába vagyok kedves vagy beszélek éppen fontos dologról az illető legyint rá és flegmatikusan reagál

De més lányoknál azért megeshet hogy ebből azt gondolják hogy aki flegma és mondjuk jól is néz ki az egyből a kemény alfahím

2019. júl. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!