Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mennyire értékelné egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire értékelné egy lány ha a szemébe mondom hogy érzek?

Figyelt kérdés
Mármint neten leírni elég olcsó dolog, meg bárki tudja, ha a szemébe mondom sokkal hitelesebb nem?
2019. júl. 18. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Sokat érsz vele, ha a szemébe mondod sokkal hitelesebb.

16L

2019. júl. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Írni biztos nem írnám senkinek, sőt mondani sem jó szerintem
2019. júl. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Őszintén nagyon bejön, és úgy vettem észre hogy alapból bizalmatlan a fiúkkal, viszont engem kedvel, nyilván én is őt. Ezért akarom a szemébe hogy nem egy bullshit duma amit mindenkinek elmondok, ezt csak ő kapja.
2019. júl. 18. 21:42
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ha a szemébe mondod akkor bátornak,férfiasnak fog gondolni téged. Magát pedig fontosnak,olyannak aki tényleg számít ,mert nem csak leírod neki!!!
2019. júl. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Közben esetleg a kezét, vagy az arcát lenne érdemes megfogni? Nem hirtelen akarok mondani, hanem egy "nagy" pillanatként.
2019. júl. 19. 20:16
 6/7 anonim válasza:
A kezét! Amúgy nekem nagyon imponálna a dolog. Szeretem a határozott fiúkat.
2019. júl. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát, meghatódott, de egy elég nagy fail volt. Köszi azért a tippeket.
2019. júl. 22. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!