Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Az nem gáz ha alacsony lánykén...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nem gáz ha alacsony lányként a magasabb fiúk jönnek be?

Figyelt kérdés
157 cm/51 kg vagyok. Nem igazán jönnek be az alacsonyabb srácok, az átlagos magasságúak még talán, de főként a magasabbak vonzanak, 180 cm kb. Vagy min. 175 cm. Ha még jól is néz ki és törődik magával, az sem utolsó szempont. 20/L

2019. júl. 18. 21:07
 1/10 anonim ***** válasza:
61%

Nem, egyáltalán nem gáz, ne hidd, hogy csak te vagy ezzel így. Ez egy teljesen átlagos dolog.

A 180 cm egyébként még nem magas, inkább 185 cm-től nevezhető valaki magasnak. Az alatt átlagos magasságú vagy esetleg alacsony.

2019. júl. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
Semmi gond.
2019. júl. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Nehéz 130 magas pasikat találni...
2019. júl. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Lazy Lover ***** válasza:
26%
Nem az mindencsajnak. a magas pasik jonnek be
2019. júl. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

Én fiúként írok!

Nekem meg az alacsony lányok jönnek be.

Nem azért mert alancsony vagyok mert 191cm vagyok, de nagyon szeretem ha ilyen 160cm körül van a leányzó.

Inkább szerintem ez gáz, hogy nekem az alacsomyabbak jönnek be.

-Úhh biztos mert gyerekmolesztáló.


Érted?

Szóval szerintem egyáltalán nem para a tied.

2019. júl. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Itt mindenki ennyire bizonytalan? Naponta annyi ilyen értelmetlen kérdést írnak ki. Mi lenne gáz abban, hogy az átlagos magasságú fiúk tetszenek? Ha azt írod, hogy a leamputált lábú pasikra izgulsz azt mondom hogy bazz, fura vagy

De ezen mégis mi lenne extra, mindenkinek azok a pasik jönnek be akik elérik a felső polcot.

2019. júl. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
De szerintem ez abnormális. Felejsd el a magas fiúkat nem hozzád valók.
2019. júl. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Laylah ***** válasza:

165 cm vagyok, egyik exem 195 cm volt, az ő apja 205 cm. Enyhén kisebbségi komplexusom volt mellettük. :D

Nekem is a magasabb és 3-5+ évvel idősebbek jöttek be korábban (volt olyan kapcsolatom is, ahol 8 év volt a korkülönbség), ennek ellenére volt fiatalabb pasim is, a párom pedig tőlem csak pár centivel magasabb, és másfél évvel idősebb.

A lényeg, hogy nem baj, ha van preferenciád, csak ne legyen az, hogy fülig belezúgsz egy srácba, de nemet mondasz neki, mert mondjuk csak 170 cm magas.

2019. aug. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
15%

R**dj meg te sz*mét K*rv@. Az alacsony fiúk meg örökre egyedül maradjanak?

Nagyon rossz alacsony fiúnak lenni és nem is jövünk be a lányoknak.

170cm/mély

2019. aug. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Laylah ***** válasza:
Lehet itt nyugodtan káromkodni, ez ugyanolyan ösztön, mint az, hogy a lány legyen nagy mellű és/vagy fenekű. Lányoknál ez a termékenység jele, fiúknál a magassaág pedig a biztonság, védelem érzetét kelti a lányokban. Keress nagyon alacsony lányokat, hozzájuk képest magas vagy. De nem is mindenki ragaszkodik görcsösen a magassághoz, párom állítása szerint 172 cm, szerintem nincs annyi, 170 körül.
2019. aug. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!