Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Elhívjam randira a fiút lányként?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívjam randira a fiút lányként?

Figyelt kérdés

Ő már elhívott engem,vagyis igazából nem beszéltük meg a helyet és az időpontot csak beszéltünk róla,hogy találkozhatnánk,de ez nem jött össze az előtt,hogy ő elutazott volna.Elutazott most több,mint 2 hónapra és azóta nem beszéltünk semmit(nem ismerjük egymást személyesen,csak írásban beszélgettünk egy keveset)Egyszer írtam neki,hogy szia,de arra nem válaszolt és hagytam.

Szerintetek amikor vissza jön (mert ugye el van utazva) írjak neki,hogy lenne-e még kedve találkozni,vagy inkább hagyjam mert egyáltalán nem keres?Azért vagyok így elbizonytalanodva,mert én írtam neki egyszer,hogy szia de ezt megnézte és aztán eltűnt és azóta semmi :D Nem akarok nyomulni vagy bármi :/



2019. júl. 19. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Ilyen sziázásokkal az a gond, hogy nem nagyon lehet mit kezdeni velük. Kérdezni kell valamit, ami érdekel vele kapcsolatban, pl. kézenfekvő az utazással kapcsolatban, és akkor kitud alakulni valami téma, egy kis beszélgetés. A sziázásból az jön le, hogy unatkoztál és emiatt írtál csak, plusz hozzá vágtad a lehetőséget hogy na akkor kezdjen valamit vele, indítsa be a beszélgetést.


A nyomulás az lenne, hogy naponta többször bejelentkezel, nincs abban semmi hogy érdeklődsz iránta pár naponta, hetente.


Nem tudom mennyire lekoptatás amit csinál, inkább csak elfoglaltnak gondolnám ennyi alapján, de persze benne lehet az is, hogy nem gondolja komolyan ezt az egészet. Mivel már írtál sziát, nem erőltetném, majd ír ha ráér és van kedve hozzá. Szia nélkül nem lett volna gond ha megkérded a találkát mikor megérkezik.

2019. júl. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%

Hát ha már amúgy is beszéltetek róla szerintem simán elhívhatnád

Nem fog nyomulósnak gondolni szerintem ha megkérdezed hogy van e kedve ehhez meg ahhoz

De egyébként hagyhatod is mert ha ténylegesen akar valamit előbb utóbb felbukkan

Én így gondolom

2019. júl. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt meséld már el, hogy miért nemtudtatok talizni? Lehet emiatt lett bűntudata
2019. júl. 20. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Egy-két nappal az előtt hozta szóba a találkozót,hogy elutazott volna és pont fáradt voltam ezért azt írtam neki,hogy holnap megbeszéljük (azon a bizonyos holnapi napon találkoztunk volna valahol valamikor)és másnap írtam neki,hogy szia.

És erre nem válaszolt,de rákövetkező nap már utazott is.

2019. júl. 20. 10:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Régi kérdés, de lehet valalinek segít a vélemény egy hasonló helyzetben.


Valószínűleg félig meddig elutasításnak vette, hogy nem értél rá. A "holnap megbeszéljük" dumának negatív üzenete is lehet, gondolhatta azt is, kikosarazod.

Ebből kifolyólag érthető valamilyen szinten, hogy másnap nem reagált.

Ilyen szituációban konkrétan tisztáznám a helyzetet, megkérdezném haragszik-e, elmondanám, hogy nem a lelkesedés hiányzik belőlem, csak éppen aznap nem voltam jól... Ha ezt lekommunikáljátok sikeresen, utazás után biztos lesz kedve folytatni az ismerkedést, személyesen összefutni.

2022. júl. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!