Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hányadii randin történjen meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tele kérdése:

Hányadii randin történjen meg az első csók?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy lány aki tetszik minden nap rengeteget beszélgetünk első randi moziba volt,ahol igazából éreztem a közeledést de tartottam magam negogy azt hidje hogy csak arra kell. Másodszorra teljesen véletlen találkozás volt éa elmentünk kocsikázni ide-oda de segol se voltunj kettesbe. Ma lesz a 2.randi és félek hogy kínos lesz mert már téma se nagyon van plusz már szeretnék legalább egy csókot,de nem szeretném siettetni. Randi ötleteket,téma ötleteket várnék szívesen.


2019. júl. 20. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kalandok a kisegítőben...
2019. júl. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia.

Én amikor randizni kezdtem egy sráccal, az első nem engedtem meg neki a csókot. Talán mert nekem is az volt az első, vagy csak húzni akartam. Nem tudom. Viszont a második randin megtörtént a dolog. Egyszerűen fantasztikus volt és szerintem megérte várni rá ;)

2019. júl. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Szerintem is a második randin már lehet csók, ha úgy érzed, hogy a lány is szeretné. Biztos ő is fog közeledni és jelezni neked, hogy szeretné.

Sok sikert.

17/L

2019. aug. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!