Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Engedjem el vagy afjak a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engedjem el vagy afjak a talinak egy esélyt?

Figyelt kérdés

Szóval a story annyi hogy én túlsúlyos vagyok, és hát 3 hónapja csinálom és már le ment 6 kg, ami azért eléggé meglátszott és elkezdett nőni az önbizalmam, elkezdtem snapezni ahol elkezdtem beszélni egy sráccal aki amúgy iszonyat jól néz ki és belsőre is tökéletes mindenről lehet vele beszélgetni és olyan mint én, pont az esetem és többször is mondta már hogy milyen szép vagyok de félek ha előben meglátna nem gondolná ugyanezt, az arcomon nem látszik hogy kövér lennék és ő még csak arról látott képet, félek felvállalni hogy milyen is vagyok valójában de ő már nagyon szeretne találkozni, én csak nem szetetném hogy csalódjon amikor meglát, egy barátnőm aztmondta hogy el fog fogadni főleg hogy már megkedvelt, írtam már a srácnak is hogy félek hogy majd csalódás leszek ő aztmondta bízzak benne és önmagamban, de ahh én most nagyon rosszul érzem magam és nemtudom mihez kezdjek. Lehet adni kéne a találkozónak egy esélyt csak nemtudom hogy készüljek fel hozzá lelkileg..

16L


2019. júl. 21. 21:51
 1/8 A kérdező kommentje:
Jaj, pont a kérdést rontottam el bocsánat, adjak**
2019. júl. 21. 21:52
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha olyan, amilyennek írtad, akkor csak nyugodtan találkozzatok. Ha ez miadt ott hagy, nem fogsz veszteni semmit.

Sok sikert kívánok!

2019. júl. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm❤️
2019. júl. 21. 21:57
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor most tudja, hogy túlsúlyos vagy?

Egyébként ne félj. Ha nem kockáztatsz akkor tuti nem fogsz kelleni neki.

16/L

2019. júl. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tudja, csak igy magarol a kulsorol beszeltem neki azt nem irtam le hogy pintosan mire gondolok
2019. júl. 21. 22:03
 6/8 A kérdező kommentje:
Pontosan*
2019. júl. 21. 22:04
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Rajtam is tobb kg van, es ugyanugy ereztem mint te. Miutan megismertem miatta kezdtem el fogyokurazni. De tali utan rajottem hogy szeretem magam ahogy vagyok.


Elkezdtem beszelni egy fiuval o nagyon vekony, jol nez ki.. beleszerettem

Es eljott a tali ideje en nagyon feltem. Leakartam mondani. De o annyira biztatott (akkoriban nem tudta miert mondtam volna le). De nagy nehezen talalkoztunk, feltem mit gondol a testemrol. Tetszettem neki. Olyan jol ereztem magam ott.

Es mar 7 honapja egyutt vagyunk


Szerintem tetszeni fogsz neki:)

Vagy kuldj egy kepet neki, alakosat. En is szoktam parat ,mindig olyan pozban alltam be hogy semmitse lasson veletlenul se. De ez hiba volt


Szoval sok sikert, talalkozz csak vele

17/L

2019. júl. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez most feldobta a kedvem nagyon, koszonom❤️
2019. júl. 22. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!