Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány aki tetszik az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki tetszik az iskolából csak más osztályba jár és nincs időm föl le futkározni. Meg amúgyse merem nagyon megszólítani mivel ha valaki tetszik nagyon nyomorultan tudok viselkedni és nem akarok előtte hülyét csinálni magamból. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2019. júl. 23. 10:52
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Várd meg amíg valaki más megszolitja és elviszi előled.
2019. júl. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Megnyugtatlak a lányok többsége is attól fél hogy leég

Én pl a kiszemeltem előtt sétáltam és megbotlottam 1 hétig azon rágódtam mennyire leégtem pedig lehet eszre se vette :/

Cselekedj mielőtt késő lesz

2019. júl. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Nekem pl ha felek valakivel beszelgetni, sokat segit ha eloszor rairok es ott beszelgetunk kicsit. A mostani baratommal is igy volt eloszor messenger es eloben vmivel konnyebb volt. De amugy tenyleg ne halogasd mert amif megtehetsz ma ne halaszd holnapra vagy hogy van
2019. júl. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Gondold el milyen jó lesz látni más srác mellett xddd
2019. júl. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem cselekedj!

Mondjuk van egy fiú akinek tetszem és ő köztünk pl. a tesója „kozvetit"!

2019. júl. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#5-os vagyok véletlen volt az ő
2019. júl. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Dehogy nincs időd, max. 1 perc míg felmész hozzá és ha összejönnétek, nem kell attól még minden szünetet együtt tölteni. Suli után tudtok majd találkozni normálisan.


Menj fel nyugodtan, találd ki miről szeretnél beszélni vele és hajrá. Bármire gondolhatsz, most hirtelen az van a fejemben, hogy kézenfekvő a nyári programokról beszélgetni, hogy miket csinált eddig, miket tervez még, hol nyaralna szívesen, akármi.

2019. júl. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat, rosszul fogalmaztam. Nem nincs időm hanem mindig kimegy valahova és nem tudom hogy hova. És köszönöm a kommentelőknek! Sokat segítettek (egyeseket kivéve)
2019. júl. 23. 18:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Írj neki amíg nem késő
2019. júl. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok??
2019. júl. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!