Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 16 éves lányok! Van köztetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves lányok! Van köztetek esetleg olyan aki szívesen ismerkedne velem? Bővebben lent:

Figyelt kérdés

Szóval 16 éves fiú vqgyok

-Kékes szürkés szem

-180 cm

-Fekete haj

-Szemüveges vagyok

-Főleg rock és metál zenéket hallgatok

-Kissé visszahúzódó de bármikor elmondom a véleményem

Főleg feketében járok



2019. júl. 23. 15:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Kifejtenéd miért gondolod ezt?
2019. júl. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 GuyFromNewCity ***** válasza:
0%
Most még hazkutatást is tartsak nálad? Ok de akkor kene olyan sugár vedelmi ruha mint a csernobil sorozatban van😁
2019. júl. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem ezt kértem, az álláspontod háttere iránt érdeklődtem. Vagy megindokolni nem tudod, hogy miért osztod ezt a véleményt, csak a fejedbe vetted és ezt szajkózod?
2019. júl. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
100%

Kedves GuyFromTheistentudja mi a neved..

Hogyan oszthatsz be bárkit, a zenei stílusa alapján?

Akkora hülyeség az álláspontod, hogy elképesztő..

Úgy gondolod, hogy valaki azért marad egyedül, mert rockot hallgat?

Meglehetősen semmitmondók lehetnek a te körödben a társadalmi normák.

Nem gondolnám,hogy egy jó ember egyedül maradna, csak mert más a zenei stílusa.

Személy szerint én is szeretem a rockot..inkább a soft rockot, nem a heavy metált, de lényegtelen.

Rengeteg lánynak tetszek, de akinél én próbálkozok mindig lekoptat az első randi után..és meglepetésre nem a a zenei neállítottságom miatt.

Az egyik legjobb barátom rocker, 2 éve van barátnője..megbukott a tézised.

Ilyenkor mivan, kedves megmondóember?

Bocsánat, hogy nem a kérdésre válaszolok, de undkrodok az ilyen ocsádék emberektől.

2019. júl. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha aktuális még írhatsz egy privátot. Egyébként alapból szimpatikus ha valakinek olyan a zenei izelése mint nekem szintén rock,metál. Nem is értem minek kellett leszólni.
2019. aug. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!