Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Neked hogy néz ki az álom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neked hogy néz ki az álom nőd? Mi a zsánered?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok arra, hogy az fiúknak mostanság milyen lányok tetszenek?

Mi az amit először megnéztek egy lányon?

Manapság számít egyáltalán a személyiség?



2019. júl. 23. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Kinézeténél a haja számít, igazából, ha helyes az arca, akkor nyert ügye van.

Belső nagyon számít, de pluszpont, ha rövid a lány haja.

Hát am a kérdésben, hogy hogyan néz ki az álombarátnő, kinézetre nem tudom megítélni 100%- ra külsejét.


18/f

2019. júl. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%

Az arcát és az alakját nézem meg. Szeretem, ha vörös, akár festett vörös. Legyen teltkarcsú, alacsonyabb nálam (én 180 cm vagyok). A hangja fontos, szeretem a mélyebb hangú lányokat. Nem kizáró ok, ha szemüveges, de álljon neki jól.


A belső pedig mindenkinél más, mi áll neki jól. De a legfontosabb, hogy életvidám legyen és huncut.

20/f

2019. júl. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Hát full fekete cuccba és kellően zakkant :p :3


20/f

2019. júl. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Külsőre igazából annyi, hogy legyen minimum átlagos, ezen felül a vékony testalkatot preferálom. Nem nagyok az elvárásaim (azért megjegyzem, hogy ez nem azért van így mert ronda lennék. Közvéleménykutatás alapján helyes vagyok). Engem szinte mindig megnéznek és akkor én ha észreveszem akkor végig szoktam én is nézni a csajon. Az arcát nézem meg minden esetben. A személyisége a legfontosabb. Lehessen vele beszélgetni akármiről, legyen nyitott új dolgokra, legyen magabiztos és céltudatos, legyen gerince. Legyen kedves, eszes. (Isten ments a beképzelt ribizliktől)

Ennyi dióhéjban.

TizenhétEf

2019. júl. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Vajon mi alapján lett a 2. válasz lepontozva?
2019. júl. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 SIDLER22 ***** válasza:
100%

Külsőre: Vállnál vagy tovább érő haja legyen. Hullámos véggel és frufruval :D Lehetőleg ne legyen túlsúlyos de csont meg bőr se.


Belül: Csendes legyen. Ne mászkáljon bulikba és ne káromkodjon túl sokat.


(Nagyjából én is ilyen vagyok csak van bennem egy kis [genetikai] barnabőr meg nem ér vállig a hajam :D [még...])


19/F

2019. júl. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%

Egészséges test. Se nem elhízott, se nem csont sovány. A túl izmosat sem szeretem. Szóval legyen olyan egészségesen átlagos és laza.

Szeretem a hosszú hajat. A szín mindegy, csak legyen természetes. Minél kevesebb smink és kiegészítő. Nem szeretem ha karácsonyfának néz ki egy lány.

Öltözködésben legyen visszafogott, a kényelmes-sportos ruhákat szeretem főleg.

A körme legyen rövid, természetes, nem kell szivárványszínűre festeni meg gyémántokat rakatni rá.

A testszőrzet is legyen természetes, nem kell éjjel-nappal mindenhol nyírni, csak ha őt zavarja.

A szoláriumtól és a műmellektől/műszájaktól kifutok a világból, nem értem miért kell egyeseknek tönkretenni a testüket...


Szóval természetes, természetes, TERMÉSZETES!!!


Ez volt az első benyomás, nyilván mindenkit először a külső fog meg, ez után jön a személyiség, ami kommunikáció által tud megnyilvánulni. Nekem fontos, hogy tudjunk komoly témákról beszélgetni, legyen kialakult értékrendje és tudja önmagát érvényesíteni stresszes szituációkban is.

Még sok mindent tudnék írni, de abból könyv lenne. :D


25/F

2019. júl. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem a szemüveg előny. Kb. ennyi. Lehet, hogy közhely, de nekem tényleg a belső számít.

16f

2019. júl. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!