Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik a hotelből egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a hotelből egy fiú (többi lent)?

Figyelt kérdés
Holnap lesz egy hete hogy nyaralni jöttünk, és már az első vacsoránál megláttam a pincér fiút, (ahol hotelben vagyunk családi vállalkozás tehát aki itt dolgozik övék a hotel) körülbelül 14-15 éves fiú, mag, ön aranyos, viszonylag sokszor nézett, és mindig köszönt, valamikor kifejezetten nekem, hiába jött be más vendég az étterembe. Holnap hajnalban indulunk haza, nagyon fáj hogy még a nevét se tudom. Nem merek hozzádzólni, és már nem is tudok. Szerintetek mit kellett volna tennem? Normális válaszokat várok. Kérlek. A fiú görög, én magyar.

2019. júl. 26. 20:33
 1/6 A kérdező kommentje:
Nagyon* elnézést, az autokorrekt javította rosszra.
2019. júl. 26. 20:40
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem kellett volna tenned.

A fiú görög,te magyar, soha az életben nem látjátok többé egymást,ilyen távolsággal és életkorban a kapcsolattartás egy vad idegennel teljesen felesleges és bukott dolog.

2019. júl. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát... tartsd meg szép emléknek. Én is jártam így. Mondanám hogy elejtsd el, de nem kell, csak meg kell érteni hogy ez sehogysem működne... talán jobb is hogy nem beszèltél vele, nem kerested meg facen, instàn, stb. Gondolj rá néha, és reméld hogy minden jó történik vele, majd összejön egy görög lànnyal és boldogok lesznek. :)
2019. júl. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Most egy kicsit jobban érzem magam hogy megerősítettétek hogy jó hogy nem beszéltem vele. Azt még pluszba odaírnám, hogy még nem is szerettem volna párkapcsolatot, mert most nem erre van itt az idő,ezért lett így. :)
2019. júl. 27. 04:02
 5/6 B25 ***** válasza:
Néha kell az embernek egy kis érzelmi kaland, ez most biztos jó volt hogy volt kivel foglalkozni meg izgulni de hagyd meg inkább szép emléknek, főleg ha még nem m is akarsz kapcsolatot
2019. júl. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2019. júl. 27. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!