Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elmondjam neki, hogy nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, hogy nagyon tetszik? L

Figyelt kérdés
Igazából ott tartok, hogy már túl vagyok azon, hogy tetszik, de még nem ismerem annyira, hogy szeressem, de ja megismernem a személyesebb oldalát, hamar szeretném úgy igazán. Szóval egy fiú "tetszik", aki az osztalytarsam vt, de moat ballagtunk el. Nem egy városba megyünk már Iskolába, de fél óra útnál nincs több busszal. Egyszerűen ezen a nyáron próbáltam elfelejteni, de most jobban akarok együtt lenni vele, mint valaha. Suliban sokat hülyéskedtünk, de bunkó és lekezelo is volt velem olykor . Félek a visszautasitasatol, de már nem bírom a bizonytalanságot, meg akarok konnyebbulni, tudni akaró a reakcióját. Nem bírom elviselni, hogy nrm tudom, hogy mit gondol rólam. De szerintem nincs esélyem.

2019. aug. 1. 02:36
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat a hibákért, sajnos lusta voltam visszaolvasni, tényleg elnézést.
2019. aug. 1. 02:39
 2/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2019. aug. 1. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Bunko es lekezelo is volt... En nem ertem hogy miert tetszik akkor, de lehet en vagyok tul sertodekeny.


Kerdesre valaszolva ha nem mondod el neki akkor valszeg sose lesz ebbol semmi.

2019. aug. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!