Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lany aki a taborban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Trapking kérdése:

Van egy lany aki a taborban megtetszett nekem es szeretjuk egymast de a barataim azt mondjak hogy hogyha nalam fiatalabb lanyt szeretek akkor pedofil vagyok mit tegyek vagy ez igaz?

Figyelt kérdés
a lany 14eves en meg 18vagyok

#szeretjuk
2019. aug. 2. 10:39
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
A barátaid nincsenek tisztában a pedofil szó jelentésével, ne foglalkozz velük! Ezzel együtt a 4 év ilyenkor még nagy különbség, nem nagy jövőt jósolok nektek.
2019. aug. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem vagy pedofil, az teljesen mást jelent. Ettől függetlenül 4 év tényleg picit sok még ilyenkor.
2019. aug. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy pedofil.

De szerintem nem a korotok lesz a baj.

Nem tartom nagynak a különbbséget mindenkire nézve. Lehet a személyiségetek közelebb van, mint a korotok ezt jelzi.

A nagy gondot a haverjaid okozzák.

Szét fogják verni a kapcsolatotokat.

2019. aug. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Ez a felállás akkor lesz jó, ha te 22, a lány 18 lesz. De addig sok víz lefolyik...........
2019. aug. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, a pedofil egyáltalán nem ez. Ismerek ilyen korú párokat, nem lesz gond, ha nem erőltetsz rá semmit, neki pedig kicsit már benőtt a kortársaihoz képest a feje lágya.
2019. aug. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A barátaid szintje alacsonyabban lehet mint egy 14 éves lányé.. Akkor lennél pedofil,ha a lány 3-4 évvel fiatalabb lenne még,te meg még tízzel idősebb.
2019. aug. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Inkabb ok pedofilok, ha nekik rogton ez jutott az eszukbe.
2019. aug. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Lazy Lover ***** válasza:
100%
jó hülye barátaid vannak....
2019. aug. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a lány is szeret akkor nincs gond... De 14 év alatt azért ne tesó
2019. aug. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 19 vagyok, 14 éves barátnőm volt. Sokat számít ám a korból adódó nézetkülönbség. Én pl. már elköteleződnék, saját lakást szeretnék. Ő pedig még bőven tanul, nincsenek ilyen nagyra törő tervei.
2019. aug. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!