Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért vagyok ennyire szerencsé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire szerencsétlen?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon teccik szép szexi aranyos mindig mosolygos egy szoval tökéletes lány akit szeretek. Ö azonban már többször jelét mutatta hogy nem kellek neki nme igazán ir vissza ha ráirok és elöttem flörtöl másokkal a menőbb haverjaimmal és ez nagyon rosszul esik. Szerencsére van egy másik lány akivle közös multunk is van és nagyon szeret engme és mindig segit megvigasztal (még az elözö lány miatt is) ott van ha bármi baj van félt engem és én ezt nagyon élvezem de mégse szeretem öt. Szoval ha lenne valami tanácsotok hogy hogy hoditsam meg az elöször emlitett lányt vagy szeressek bele a másodikba hálás lennék
2019. aug. 3. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát ne haragudj , de tényleg elég szerencsétlen vagy. Attól mert neked bejön egy szép,szexi, aranyos, mindig mosolygós egyszóval ,,TÖKÉLETES,, lányt, attól még ne várd már el hogy ő is így érezzen irántad. Önálló ember, nem a tulajdonod. Ha többször jelét mutatta annak,hogy nem jössz be neki akkor nem jössz be. Bizonyára nem azért flörtöl a közeledben lévőknek mert annyira féltékennyé akarna tenni.

A másik: ,,szerencsére" van egy másik lány. Tetszik, hogy kinyalja a kedveséggel a seggedet, közös múltatok van, élvezed hogy pótléka a másik szerencsétlen lánynak de mégsem szereted őt. Meg akarod hódítani az első lányt, de ha a ló nem jön össze, akkor jó a szamár is ergo a másik lány akibe bele AKARSZ szeretni. K**va gáz vagy ember, nem tudom hány éves vagy, de mielőtt ekkora olasz csődör akarsz lenni inkább előbb tanuld meg nem bábként kezelni a lányokat,nőket akik minden kisebb nagyobb vágyad kielégítik. Továbbá ajánlanék pár nyelvtan órát és egy helyesírási szótárt is.

2019. aug. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőre sehogy a válasz, az egyik már visszautasított elégszer, a másik meg csak védőhálónak kell, hogy simogassa az önbizalmad mikor pofára esel. Hagyd békén mindkettőt és várj még a lányokkal.
2019. aug. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És arra lenne tanácsotok hogy felejtsme elel a lányt akit szeretek?
2019. aug. 3. 15:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát úgy hogy összejössz egy másik lánnyal
2019. aug. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!