Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, ha szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha szerelmes vagyok a bátyám legjobb barátjába?

Figyelt kérdés

Amióta megismertem azt a fiút, azóta fülig szerelmes vagyok belé és azóta senki másra nem tekintettem még úgy, mint rá.


Úgy érzem elkéne neki mondanom mostmár, de nagyon tartok tőle. Az egésztől. Félek, hogy úgy is csak visszautasít. Ugyanakkor viszont attól is félek, hogy ha most nem mondom el neki, akkor lehet később már nem is fogom tudni. Jelenleg nincs barátnője, de lehet, hogy mondjuk 1 év múlva már lesz, vagy akár már holnap is és én nem akarok egy ilyen hülyeség miatt bele rondítani más kapcsolatába.


Mit csináljak szerintetek? Mondjam el neki? Elvégre nincs úgymond semmi vesztenivalóm, lehet nyerek is vele, és ha most el is utasít, az nem jelenti azt, hogy később nem lehetne köztünk valami, nemde? Akkor miért félek?


Arra gondoltam még, hogy várok úgy kb. másfél-két évet, mert akkor már talán kevésbé fog meglátszani az a 4 év korkülönbség, ami köztünk van, de mint írtam, félek attól, hogy addigra már lesz valakije.


Egyébként bátyó régóta tudja már, nagyon sokat beszélgettünk is már erről és azt mondta, hogy őt nem zavarná. Még örülne is neki. És ő is azt mondta, hogy szerinte se kéne nagyon sokáig húznom a dolgot.


Ti mit tennétek?


A válaszaitokat előre is köszönöm!



2019. aug. 5. 08:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne halogasd a dolgot. Nagyon pozitív, hogy ilyen szoros a kapcsolatotok a bátyáddal, ezt is meg tudtátok beszélni, ráadásul örülne is neki. Attól függően, hogy milyen a srác, vagy mondd meg neki az érzéseid (szerintem finoman), vagy közelíts hozzá olyan módon, amiből azért leesik neki, hogy mi a helyzet. Esetleg kérj tippeket a bátyádtól, szerinte hogyan kellene a tudtára adnod. Hajrá! :)
2019. aug. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló gondolkodás módú vagyok, mint te. És pont így jártam mint te irtad, hogy bizony késő volt mire lépni akartam volna. Azt sose lehet elfeljteni, olyan mintha leforráznának egy fazék vízzel.

Mitől is félsz, ha a bátyád tudja és a legjobb barátja, akkor neked van a legkönnyebb dolgod a világon. Bátyád kérdezzen felőle, mit gondol rólad, milyennek tart, bejön e neki. Persze finoman rá lehet vezetni a dolgot, hogy ne tudja meg, hogy mik is a hátsó szándékai, hogy ki akarja tudakolni. Persze úgy is lehet, hogy mit gondolsz a tesómról, mert beléd habarodott.

Bár előtte sztem finoman beszélgethetne vele, hogy milyennek tartaná, ha egy legjobb barát tesójával jönne össze.

Ami engem illet, kétes a dolog. Én lehet meggondolnám, hisz ha a legjobb barátja akkor lehet nem kockáztatna azzal, ha összejöttök, de valami apróságon összevesztek, így a barátságnak is vége lenne. Ilyet is figyelembe veheted sztem, mert lehet pont így gondolná, az is lehet, hogy eszébe nem jutna és be is jössz neki.

Vond be a tesód, hogy beszéljen vele, tudakoljon dolgokat burkoltan vagy akár nyíltan.

Remélem tudtam segíteni és sok sikert minden jót. Ha meg nem jön össze nyugi, semmi para rengeteg fiú van akinek biztos bejössz. 20/F

2019. aug. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérdés, hány éves vagy, és hány éves a barát. Ha csak 16 vagy, akkor bizony várni kell még, mert nem hiszem, hogy egy 20 éves fiú komolyan akarna udvarolni egy 16 éves lánynak, pláne, ha a barátjának a testvére.
2019. aug. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2019. aug. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kell neki bevallanod csak add a tudtára,hogy kedveled.:) ÍRj rá facebook-on de ami jobb lenne, ha bátyó áthívná de "véletlen" el kellene valahová mennie és ti ketten maradnátok kicsit.
2019. aug. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja és #5 vagyok, 16 évesen jöttem össze a 23 éves pasimmal. A mai napig együtt vagyunk. 21/N
2019. aug. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!