Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy utalakjak rá, hogy nekem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jsbsnaj kérdése:

Hogy utalakjak rá, hogy nekem is tetszik?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akiknek abba az utcába van Balatonon nyaralojuk mint nekünk.

Már 1-2 éve "kinéztem" és ma megint találkoztam vele. Ő hátulról jött én hatraneztem és nézett és mosolygott én hirtelen kicsit lefagytam. De amikor találkozok vele általában mindig néz.

Valyon tetszhetek neki?

Hogy utaljak rá, hogy nekem tetszik?

Kort privátba írok.



2019. aug. 10. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele minél többet. Aztán amikor jó összemelegedtek, akkor szóba kerülhet a téma.
2019. aug. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem szoktam vele beszélni. Úgy rendesen nem ismerem, hogy a nevét is tudjam 🙁
2019. aug. 11. 10:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Hogyha a nevét sem tudod akkor megvan az első indok is,hogy miért beszélgess vele.Barátkozzatok össze s úgy kialakul majd a többi.Végül is ha szokott nézegetni még rád mosolyog akkor biztos tetszel neki
2019. aug. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!