Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi időre lehet szükség...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időre lehet szükség ahhoz, hogy több legyen köztünk?

Figyelt kérdés

Számomra a komoly kapcsolat a fontos, de az elmúlt 1 évben csak könnyen kapható lányokkal dobott össze az élet és csak kavarásokig jutottam. Most viszont találtam egy lányt, aki zárkózott, nehezen megnyíló típus. Állítólag velem könnyű megtalálni az összhangot és talán épp ezért hamar jóba lettünk én pedig megkedveltem őt. Alig 1 hónapja beszélünk napi szinten neten, ám (meglepetésemre) ő akarta az első talit ami a múlt héten meg is történt. Azóta négyszer találkoztunk és egyre inkább kedvelem őt. Elmondta nekem, hogy ő nehezen kapható és inkább hárít amire bizonyítékokat is mutatott, fél kimutatni az érzéseit. Többen is próbálkoznak nála találkozni akarnak vele de egyikükkel sem megy el sehova, míg velem igen. Nem szerettem volna, hogy tudja, nekem bejön még így az elején, mert féltem, hogy meghátrál, de valahogy kiszedte belőlem, ám ahelyett, hogy kerülne elkezdett programokat szervezni közös ismerősökkel és kettesben is. Amint ezt észrevettem én is elkezdtem közös programokat szervezni és talán még edzeni is együtt fogunk. Neki ez rövid idő és szerinte ez alatt nem kedvelhettem meg őt eléggé, nem szerethetem (nem is mondtam ilyet) és, hogy ehhez több idő kell. Ezért akartam, hogy ne tudja. Életemben csak könnyen kapható csajokkal volt dolgom, mégis összejött 1 két évig tartó kapcsolat. Szeretném ha ebből idővel kapcsolat lenne de félek, hogy valami hibás lépést teszek idő előtt.

F/19



2019. aug. 11. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez a lánytól függ, mivel ő zárkózott valamiért. Legnagyobb eséllyel múltbéli rossz élmények miatt, ami lehet ezerféle. Neked marad a türelmi státusz, de van 1-2 érdekesség.


Egy dolgon megakadt a szemem, amiről sugárzik hogy valami nincs rendben nála. Ez az a bizonyos pillanat, amikor neked szegezte, hogy ennyi idő alatt nem kedvelhetted meg őt eléggé és nem szerethetted meg. Na most egyrészt nem mondtál ilyet, honnan is jött ez? Másrészt ilyen rövid idő alatt miért kéne ezen kattogni, harmadrészt ő viszont úgy látszik hogy ilyen rövid idő alatt megkedvelt, akkor pedig miről is beszélünk? Ki szervez programokat és vagytok már az 5. találkozónál? Miért is kellett ezt felhozni?


Nézzük meg a keresések intenzivítását is: 1 hónapja napi szintű beszélgetések, 1 hét alatt 5x találkozás. Azok után ráadásul, amit a fejedhez vágott, ő kicsit jobban pörgeti a témát, miközben te azt érzed hogy nem akarsz semmit elrontani.


Nekem az az érzésem, hogy a zárkózottságával pár olyan tulajdonság is párosul, ami hosszútávon idegörlő a másiknak. Hogy most ez erős önbizalomhiány, önképzavar vagy egyéb, akár mélyebb probléma (vagy problémák), nem hiszem hogy annyira számít, de már most azt alakítja ki benned, hogy félve állsz ehhez az egészhez, nehogy elrontsd (ahogy írtad: "félek, hogy valami hibás lépést teszek idő előtt").


Ha összejönne a kapcsolat, ez később egyre nagyobb gondokat fog okozni, mert a saját félelmeire fogja kifordítani a viselkedésed (mikor nem is úgy értetted amit mondtál/tettél). Azért érdekel a lány annyira, mert azt mondta hogy korábban nem volt még így senkivel, nem nyílt meg így másnak, tehát eléggé a magasba emel téged. Jó érzést kelt, de tudjuk hogy onnan lehet szépet zuhanni. Én inkább lelkileg és mentálisan egészséges lányok között ismerkednék.

2019. aug. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%

Attól függ, mennyire kormos a turbód...

Ha gyorsan

2019. aug. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*Ha gyorsan el tudod venni az eszét, akkor kevesebb időre.
2019. aug. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!