Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelem nélküle hogy menekülj...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem nélküle hogy meneküljek el végre végleg?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok most egy srác akinek közel sem átlagos dolgokon keresztül kellett át mennie az élte során.És ezt nem jó dolgokra értem.

Csak nagyon nagy vonalakban írom le a dolgokat nem akarok regélni róla mert nagyon sokat tudnák írni erről.

1.Fiatal koromban elhunytak a szüleim 18 voltam azóta egyedül vagyok mint a kisujjam mindenben.

2.Ez miután meg történt rá 2 hétre elhagyott az akkor a legnagyobb szerelemnek hitt lány kilépett az életemből.

Ekkor nagyon padlót fogtam.

3.Ez után jött Ő...3 hónap múlva aki fel kapart a földről kiskanállal és embert csinált belőlem.

Nála tudtam azt meg milyen egy igazi szívből jövő kapcsolat.És azt hogy az előző "kapcsolatom" nem is nevezhető nagyon annak.Boldog voltam vele mert ha mindent el is vesztettem ő ott volt nekem és számomra ő volt a minden.

4.Örökké .... örökké mindig ezt súgtug egymásfülébe.

De most már tudom a szerelem az nem ilyen.3 évig

voltunk együtt.Sok minden történt de végül ő is elhagyott.Ekkor volt az mikor számomra meg állt az idő.

5.Több mint 1 évembe telt csak az hogy ne ő járjon mindig a fejemben.Ma már azt hittem túl tettem magam rajta.Részben ez sikerült is.


Lehet bután fog hangzani de én úgy szoktam meg nézni hogy túl vagyok e már rajta hogy el kezdem a közös képeinket nézegetni.És ha nem érzek már semmit ha rá nézek a fotóra akkor tudom hogy már el múlt.

Ezt már nála is sikerült el érnem.De az előbb facebook-on véletlenül meg láttam őt egy közös ismerősünk történéseiben egy képen.És belém nyílalt egy olyan érzés amit még akkor éreztem mikor elvesztettem és megint fájt pedig már annak 2 éve hogy vége. :(

Nem értem miért mikor már úgy hittem túl vagok rajta.

6.Szándékomban állt tovább menni még a környékről is el menekülni hogy még véletlenül se emlékeztessen rá semmi és senki.De akkor nem tartottam jó ötletnek a futást.

Nem tudom mi tévő legyek itt van az életem de egyetlen lehetőségnek azt látom hogy keresek valami külföldi melót és jó messzire megyek innen és soha többet ne térjek vissza.Anyagi szempontból is jót tenne mert itt annyit keresek hogy meg élek de nem haladok egyről a kettőre.

Mi tévő legyek?

Talán még most se vgayok túl rajta?

Nem értem.



2019. aug. 12. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen keress fel egy pszichológust, nem tudod egyedül feldolgozni a történteket.
2019. aug. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy ennyi idő után sem sikerült fel dolgoznom a történteket.
2019. aug. 12. 19:02
 3/8 anonim ***** válasza:

Terápiát szerintem is vegyél igénybe, nagyon fontos lenne. Addig keress a szakemberek között, amíg meg nem találod a számodra megfelelőt. Ha valaki úgy érzed nem elég jó, akkor gyerünk a következőhöz, nem ragadunk le annál aki nem tud segíteni.


Ami a képet illeti, az egyik legrosszabb metódust választottad az "elfelejtésre". Ne haragudj hogy így fogalmazok, de talán józanító hatású: orbitális hülyeség volt nézegetni a képeit, csak beleragasztottad magad egy állapotba, amiben egy apró dolog megint triggerel és visszazuhansz oda ahonnan kezdted, amikor szakítottatok. Ez történt akkor is, mikor megláttad egy friss képét - leesett hogy éli tovább az életét és minden megy a maga útján. Saját magad döntöttél úgy, hogy szenvedni akarsz és nem elfelejteni őt, miközben ő már rég túllépett. Törlés, tiltás, soha nem nézed meg többé a képeit, se a profilját. Ha közös ismerős miatt láttad őt, őt is törölni és tiltani. Vedd úgy mintha meghalt volna, nem létezik már, nincs már közötök egymáshoz.


A többi részét, köztük az életed helyes irányba sodrását és a múltbéli események lezárását pedig majd a pszichológussal együtt elkezditek, légy türelmes magaddal és ne add fel.

2019. aug. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedvem 3-as ez nagyon korrekt válasz volt.

Én is valami hasonlóra gondoltam.

De ezt nem úgy kell elképzelni hogy midne nnap a fotóit nézegetem. Hanem néha rá pillantottam.

És ez az előző lánynál és be vált.

Tudat alatt lehet valami hasonló dolog van a háttérben

amit írtá la friss kép miatt.

2019. aug. 12. 19:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Hogyan állsz ehhez az elhagyott a szerelmem témához?Magadat hibáztatod,hogy "nem vagy elég jó,biztos veled van gond" vagy "nem tudom elfelejteni,mert nsgyon szerettem és nem akarom és még ez is vagy xy is rá emlékeztet" vagy "elhagyott a szemét,pedig szerettem"?Mennyire fogadod el a választását,hogy így döntött?Az exeddel közös barátaid,hogyan viselkednek azóta veled?Te figyeled,hogy az exed mikor mit csinál,mikor mit oszt meg?
2019. aug. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát az elsőt mondanám.


Nem nem figyelem mikor mit oszt meg mert le van tiltva facen.

Közös barátaink csak facebookos ismerősök.Azóta személyese nvelük se tartom a kapcsolatot.

2019. aug. 12. 20:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Írtam privit.
2019. aug. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Talán csak benned van a múlt sérelmei.. az a sok rossz dolog amin átmentél...

S nyilván hiányzik valaki.hogy ott legyen veled hogy ott legyetek ketten egymásnak és hogy mindenben segítsetek egymásnak..

Az elmenekules pedig nem megoldás, az emlékek azok amik elol nem tudsz menekulni azok mindíg és mindenkor ott lesznek.veled..

2019. aug. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!