Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Párkapcsolati dominanciaharcok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolati dominanciaharcok tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Húsz éves srác vagyok barátnőm 18 éves.

A korábbi kapcsolataimban mindig önző voltam és elnyomtam a másikat. Paradox módon valahogy mindig az lett végül, amit én akartam, mintha "tetszett" volna a csajoknak ez a fajta stílus.


Utóbbi időben sokat változtam, többek között azért, mert rájöttem, hogy szörnyűek a kapcsolataim, és mérgezem a másikat. Elhatároztam, hogy ezentúl társ szeretnék lenni, és szeretném, ha a másik boldog lenne és teljes mellettem. Ez nem jelenti azt, hogy papucs vagyok, de érdekes módon azt vettem észre, hogy a jelenlegi párom kicsit visszaél a helyzettel:D


Épp most húztam el tőlük, még mielőtt vitatkozni kezdtünk volna, mert én nem akarom ezt elölről kezdeni, nem szeretném ha ez is egy szenvedés lenne, mint a tini kapcsolatok 99%-a.


Barátnőmről annyit, hogy egyébként nagyon rendes lány, nem hiába választottam őt, a felső 5%-ba tartozik és szeretnék kitartani mellette, mert nagyon ritkán talál az ember olyan embert, aki mellett tényleg jól érzi magát, és nem csak kapaszkodik bele, mint valami drogos. Nagyon szeret engem és alapvetően nagyon bírom a személyiséget, jó hatással van rám.

Nem is tanácsot kérek, csak az érdekel, ti mit tapasztaltok a saját életetekben? Én szinte csak káros, mérgező példákat látok a környzetemben. Még ha működik is, általában az egyik fél behódol, a másik pedig zsarnok. Nagyon-NAGYON ritkán látom azt, hogy két ember valóban társa a másiknak.



2019. aug. 12. 19:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet hogy öntelten fog hangzani de én is mindig csak ezt látom, de mi a párommal kicsit mások vagyunk. Nagyon sokszor átbeszéltük azt hogy milyen szerencsések vagyunk hogy ilyen hamar találtunk egymásra. Szerintem amit te keresel arra várni kell. De nem csak várni, mi 2 év alatt úgy hasonultunk egymáshoz ahogy mÁr mindkettőnknek jó volt. Szerintem az őszinteség a kulcs és nem a dráma. Ha valami bajom van például, azt elmondom és nem hisztériázok rajta miután már mindegy. Persze veszekedünk, de sose fekszünk le úgy aludni hogy nem békülünk ki, még ha hajnali 3-ig tart is.

Bocsi ha sok lett de nem bírok megállni ha róla/rólunk van szó.

(SUPRISE)-> 16/L

2019. aug. 15. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!