Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit szeretnek a fiúk?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szeretnek a fiúk?

Figyelt kérdés

Ilyen kis apróságokra gondolok. Például nyakra puszi vagy ilyesmi.

Légyszíves írjatok kort is. Előre is koszi❤️



2019. aug. 12. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Reggeli orálozás
2019. aug. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%
Ja lemaradt, 18f
2019. aug. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
a laza csajokat
2019. aug. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez eléggé személyfüggő. Valaki a lábakat szereti, valaki a hosszú hajat, csinos öltözködést, nem értem mire gondolsz kifejezetten.
2019. aug. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%

Segg és láb.

Amúgy komoly válaszként azt mondanám, hogy egy kis apróság is elég sokszor, néha nem kell más, csak egy hosszú ölelés. Persze nem az a baráti, you know

2019. aug. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
A lányokat
2019. aug. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nyilvan legyen jó teste! Nekem fontosab, hogy formás popsia, melle legyen mint nagy. Ezen felül nyilvan nagyon fontosak a belső dolgok is de ezeket mindenki kívülről vágja. Kapcsolatban pedig én szeretem, ha izgalmas a csaj!(pl: nyilvanos helyeken való szex,orál,izgatás) Fontos, hogy szex közben kommunikáljon, és ne legyen szégyenlős, próbáljon ki új dolgokat.
2019. aug. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt ha egy jó csaj jól megmarkolja farkukat (én el tudnám viselni) :)
2019. aug. 13. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
46%
Na akkor az első normális, nem perverz választ azt tölem fogod megkapni. Én imádom, ha egy lány odabújik, beleszuszog a nyakamba. Az apró teljesen meglepetésszerű puszikat, nyilván vannak olyanok, amik szexuális téren esnek jól és most nem az orális és hasonló dolgokra gondolok, hanem feltesz egy kis rúzst, magassarkút vesz fel hasonlók.
2019. aug. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!