Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit gondoltok? Ellent...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok? Ellent lehet mondani a fellángolásnak hogy el lehessen kerülni a kudarcot és még vèletlenül se legyen több belőle ha az egyik fél van csak oda a másikért . Ha csak egyoldalu ez a dolog? 23/F

Figyelt kérdés
2019. aug. 13. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy ellen lehet állni a fellángolásnak, és már megtettem párszor.Ha még viszonzatlan akkor főleg megéri.17/l
2019. aug. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak még egy kérdès..a te szemszögedböl mint lány ! Azt honnan vehetem észre ha nem jövök be egy lánynak? Milyen rejtett jelei vannak? Vagy lehetnek?
2019. aug. 13. 12:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát például nem keresi tekintheted.Nem ragadja meg az alkalmat hogy beszéljetek.
2019. aug. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!! Igazából most ebbe a helyzetbe vagyok egy lánnyal azért is tettem fel ezt a kérdést meg kiváncsiságbol kérdeztelek téged hogy a te szemszögedből hogy látod..

Már én is szoktam figyelni rajta különben hogy tartsa a távolságot . Volt pár alkalom is amikor elakartam hívni egy itlara és hogy jot beszélgessünk csak hát mindig kifogásokat keresett..

2019. aug. 13. 12:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor hagyd, ne keresd. Ha akar veled találkozni, írni fog. A távolság fejleszti a vonzalmat.
2019. aug. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én már rég hagyom..csak magamnak csinálok roszat ezzel..
2019. aug. 13. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!