Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ő a kamus pi. A Vagy csak én...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő a kamus pi. A Vagy csak én démonizálom ezeket, és csak mégértés kéne neki, és sokszopr hisztis p. sa és durva voltam?

Figyelt kérdés

kb egy honapig beszeltem. nem volt itthon az elejen a beszelgetesnek azert nem hivtam el. Mikor hazaert terelte a talit, szr hangulat jött, szr elethelyzetere hivatkozva (amirol kirabban mar beszeltunk csomot, es tenyleg az neki) majd elüresedik szép lassan. Bővebben lent:


De kezdjük az elején. Mikor kezdtünk beszélgetni nagyon szépen épült, mint ahogy egy csajozánkal kell. Először rengeteg hülyülés, aztán kis érzelem (így chaten ez csak néhány szituban érezhető meg a becézések, szívek) aztán elég komoly témák. Ment a babus, cicam, igy leszunk ugy leszunk, ha hazaerek dumat, amiben nyilván én is partner voltam. Tuz is volt a beszelgetesben ,egyszerre inditos chaten beszelsos filmezes, ami aztán órákon át tartó folyamatos chatelésbe torkollott. Nagyon jó hangulatban. Vagy tüzes, vagy komoly. Aztan hazaert, meg par napig a szokasos kiralysag ment.

Pár nappal hazaérkezése után, legyen ez a 0. nap. Éreztem, kicsit ulepszik a dolog, este 3-5órára eltűnik, de igazából nem vészes. Kezdtek eltűnni a becézések, szívek. Rákérdeztem, hogy mizu. Nem rinyálósan, csak játékosan. Mondta, hogy meg fog jönni, feszült, fáj feje, torka, hasa. De közben éreztem, hogy mar kene a talalkozni, hogy kozelebb kerüljünk, és hitegetett érzelmeinket valós alapokra helyezzük. 1-2.nap Lassan kedztek megjelenni a lesarom érzetű üzenetek, a rosszabb hangvételű beszélgetések (úgyértem ahol szr kedve volt, kisugárzott és nem is nagyon ment a beszés, csak sallang. nem is emlékszem, mindegy.) Mikor elhivtam terelt. Mivel jóval ez előtt beszéltünk elég egyedi és szr „múltú” életünkről, illetve neki még most is elég nehéz időszak jön, (ez továbbiakban legyen a szr dolog. Tényleg brutálisan szer, nem ilyen jajnemmehettembulizni gyökérség) plusz a mensi, ezért értettem.


Pár nappal rá, pont abban a városban volt dolgom amúgy is, ahol lakik, gnodoltam szólok, ha van kedve egy kávéra, megejthetnénk. Akkor mondta, hogy most nem lenne jó. Itt már rákérdeztem miert nem akarja ezt, mondta, hogy most nagyon szr kedve van, nem szeretne erről beszélni. Igazából 5napon belül volt ez, szóval még mindig érthető a mensi, bár ott volt a fejemben, és zavartak a semmilyen vagy kedvtelen szóváltások ezelőtt. De ezen szr kedve volt délelőtt. Vagyis a meghívást megelőzően. (Délután mentem). Szóval kora déltuán hanyagoltam picit, énideje van biztos. Estefele, mikor mentem, közben dumáltunk, jó volt. Dolgom elvégeztem 2óra, hazafelé újra a poénok, pöröga chat. De már nem volt se szív, se becézés, itt már napok óta. De hazaindulástól, kezdve a beszélgetés vagy 4-5órán át pörgött. Jó nagualta van, gondoltam több napra előre hívom el. Akkor megbeszeltuk, hogy 3nap mulva. „meglátom milyen leszel, hihi huncut emojival :D)


Masnap délelőtt, délután szintén szr kedve volt. Ezekről egyébként mindig tájékoztatást adott, és jobbjára írta is mi a baj. (De persze ezek sallangok voltak inkább. Hasa fáj, feje fáj, fogam fáj, fáradt vagyok. Persze ezek is befolyáésolják.) Estig hagytam is ezért szintén, mert éreztem most nem kell erőltetni (egyszavas vlaszok, óránként elérhető). Aztán egysercsak felbukkant, egy-két óra, de egesz jo volt, tettem utalast a kozelgo talira, amire igenleges megerosites jott. (belsos jatekosan volt a dolog). Talit megelőző nap rossz hangulata volt, nagyjából semmit nem beszéltünk. Tali napjan délelőtt jól elbeszélgettünk, de mikor kora délután felhoztam, a belsős játékot amivel a talit szerveztük, 6-7órával rá reagált. És kamudokgok jottek a tali offolasara. Megint szr dologra hivatkozva.


Aztan már nagyon nem értettem a folgokat, ígyhát rákérdeztem mi ez így. Turelmes voltam, leirta mi baja, de o hisz benne, hogy jobb lesz es akkor minden regi lesz es mukodik majd.

a 0. naptól számított következő héten, már veszem eszre, hogy valami nagyon nem működik (ami sjanos párszor ki is adtam magamból) amit az elozmenyek miatt nem ertettem. Mert az, hogy valakivel beszelek harom napig, adja a nagymenot, aztan off, az teljesen mas. Itt 2hetet dunaltunk az elso tereles elott is, irtam hogy milyen jol, es bizalmasan.

Na es aztan ment kb egy hetig ez a leszrt hangulatban. Itt modnjuk sokszor kezdtem bele ebbe a „nemértem” dologba amiről kisebb-nagyobb, de rossz hangulatú ebszélgetések születtek. Nem úgy rossz, hogy vita, csak nem jó ilyenekről beszélni, nem tesz jót, főleg, hogy bizonytalanságom is kimutattam, de gondoltam itt már vagyunk annyira közel. Itt már ésszerű lett volna lecarni, de egyszerűen nem ment. ráírtam több lányra is, hogy le tudjam szrni kicsit, de azok mind elhaltak napon vagy a héten belül, mert nem tudtam beletenni amagm azokta abeszélgetésekbe. Ilyn velem nem szokott lenni, ha megy a duma egy vagy több csajjal, offos, akkor hagyom aztn megy a többi. Bár én, ha van egy komoylabb akkor nem beszélek mással. Nem tudtam kiverni a fejemből.


Egyik nap, simán jól elvoltunk, de mondta, hogy k. szr hangulata van két napja, és egyszer csak ugy elmondja, mintha barino lennek vagy nemtom, hogy van egy pali aki utan 4honapja kapar, neha torodik vele, de amugy szrik ra a pali o meg csak kapar, de nem veszi eszre. Sir 20perce, mert mas noje lett par napja. Mondom neki, hogy jatszik vele, minek sir erte. Azt mondta, mert nem tudom mit erez, csak kapar es leszrja. Mondom dehogynem, ez megy masfel hete nalam is feled. Irja tovabb, mondom, de van aki ittvan aki meghallgat hetek ota, midnenben, amiben vagy. kitartanék melletted ebben ehylzetben, anak ellenére, hogy (mint említette) sok embernek nem kellene ilyen kapcsolat. De nekem megérsz enyit, többet, es nem jastzok veled.

Ezt is leszarta uj tema, mondom jo, hatha elengedi, es majd jobb lesz.

De csak nem bírtam ki. Kb. 20perccel rá, mikir elkoszontunk rakerdezek, hogy erdemes vagyok e valamire, vagy csak potalkatresz. Ment a sok sallang, leirtam, hogy en ittvagyok, mindig ittvoltam, nem szoatom, es en kaparok erte, ugyan abbana helyzetben mint o a sracnak.

Erre jott, hogy o neki magany kell amugy is a dolgok miatt, mert nem tudja hogyna lesz tovabb neki hamarosan. Ami teljesen ertehto amugy.

Mire irtam, hogy, de azert egy fac aki csak jatszik veled, szrik rad es a foldbe tiporja az erzelmeidet, es az egojat huzza azzal, hogy futsz utana, na o aztan kene.

Es ennyi.

Volt, egy két olyan üzenet amiből aká az is jöhetnű, hogy vége s nem írunk többet, de nem bírtam kiverni a fejhemből és visszamentem. Egy ilen volt. Most is egy ilyen üzenet pihen. Ha úgyvan lehet follytatni, nem lezárt, de akár az is.

Osszessegeben, szep lassan beigazolodott, hogy a sar helyzetere terelt dolgok mind mind mas miatt voltak. Mas is volt, nem csak a tali, es nem csak a srac mint valos ok, azaz ő a kamus pi.a Vagy csak én démonizálom ezeket, és csak mégértés kéne neki, és sokszopr hisztis p.sa és durva voltam?



2019. aug. 15. 13:17
 1/3 A kérdező kommentje:
18f 19l.
2019. aug. 15. 13:18
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem édekel ez a hülyeség.
2019. aug. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 yudiol328 ***** válasza:
100%
Végig olvastam nagy nehezen. Már a kérdést is elfelejtettem mire a végére értem, de a lényeg az, hogy a csaj lelki szemetese vagy, hagyd őt a pcsába.
2019. aug. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!