Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez jó szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó szerelmes vers (saját készítésű)?

Figyelt kérdés

Te vagy nekem az élet ,

te vagy nekem a lélek .

Te vagy a tápláló víz,

te vagy a bonyolult kvíz.

Te vagy nekem a minden,

te vagy nekem a kincsem.

Te vagy a gyönyörű vágyam,

te vagy a szédítő álmom.



2019. aug. 15. 20:32
1 2
 1/14 TheHoboKingdev ***** válasza:
100%
Attó függ. Hány éves vagy, fiú/lány, milyen emberek írod. Amúgy építőjellegű kritikaként azt mondom, hogy szépítsd, bokrosítsd még. Nekem egy kicsit unalmas/egyszerű. Remélem segítettem.
2019. aug. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Sok a szóismétlés
2019. aug. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
33%

Szia ez tökéletes vers. 😊

Bár én kapnák ilyet egy fiútól :(

2019. aug. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
Túl egyszerű, és túl sok benne az ismétlés. Nem rossz,de van mit csiszolni rajta
2019. aug. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
Nekem nem tetszik
2019. aug. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, túl nyálas, és ezen kívül sok benne a szóismétlés.
2019. aug. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Hát, ha mondjuk 14-15 éves lány lennék, és te lennél az első szerelmem, akkor állva összepisilném magam a gyönyörűségtől, ha ilyet kapnék tőled.

Egyéb esetben csiszolj még rajta.

2019. aug. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
25%
Jár a kezetek ö legalább irt verset egy lanynak meghozza nagyon szépet, ti ennyit sem tettetek soha eletetekben!!
2019. aug. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem rossz, de még tud is jobb lenni, van még hova fejlődnöd, de nem rossz.
2019. aug. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%
Én most 16 évesen rengeteg verset és zeneszöveget írok, így talán mrs 11% nem fog beszólni. Minden sornak az első két szava ugyanaz. A mondanivalója egyértelmű, mégsem akarsz kilyukadni vele sehova. Hogy kapcsolódik hozzá hogy bonyolult mint egy kvíz? A vágyam és az álmom mióta rímel? Nem azt mondom hogy rossz, elvégre valahol el kell kezdeni, de ezen nagyon látszik hogy nem erőltetted meg magad, vagyis nem szívből szól. Szerintem elemezz pár verset és egy olyat amit tetszik, másold le a stílusát és írd hozzá a saját szöveged :D
2019. aug. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!