Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy lányba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Evikee5 kérdése:

Szerelmes vagyok egy lányba de én is lány vagyok de együtt is voltunk csak nem találkoztunk a csajrol meg azt kell tudni hogy depresszios de ez nem zavart mert szeretem de tiltnak tőlle. (mit tegyek? ) valaki tud segiteni?

Figyelt kérdés

2019. aug. 16. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
Ömmm. Hány évesek vagytok?
2019. aug. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

ha tiltanak, és még nem tudtok költözni a korotok miatt, nem sok mindent tudsz tenni.


együtt is voltunk csak nem találkoztunk


Ezt hogy érted?


A korodat ne írd ki, mert törlik a kérdést!

2019. aug. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
8%
#3 Miből gondolod? Lehet elmúltak 16-ok. Amennyiben meg nem, akkor nincs mit itt keressen.
2019. aug. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
4: De őszintén, te 16 évesen még nem voltál szerelmes? nem érdekelt a másik nem (vagy a sajátod, ez most mindegy)
2019. aug. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%

,,Szerelmes vagyok egy lányba de én is lány vagyok'' - eddig ok, de nem biztos hogy a környezetedben mindenki elfogadja

,,de együtt is voltunk csak nem találkoztunk'' - azt meg hogy??

,,a csajrol meg azt kell tudni hogy depresszios de ez nem zavart mert szeretem'' - ha szeretnéd, akkor segítenél neki, hogy ne legyen depressziós

,,de tiltnak tőlle.'' - Kik, a szüleid? Amíg nem vagy nagykorú nem sok mindent tehetsz, max megpróbálod megbeszélni velük. Miért? Mert mindketten lányok vagytok, vagy rossz társaságban mozog, vagy nagy a korkülönbség, vagy miért?


Ha tényleg szereted (meg ő is téged), akkor ezt beszéld meg a szüleiddel, meg beszélgess el erről kicsit vele is.


(Korotok amúgy?)

2019. aug. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!